Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért rakják ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért rakják ki mindenüket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Buli, szépen tálalt ételek, keveset takaró ruhákban pózolás. Ebben mi a jó? Annyira közönségesek.

2019. aug. 15. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak is kirakják, csak ránk senki nem kíváncsi. Attention whoring a jelenség neve.
2019. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Én mai női vagyok és nem teszek ki ilyesmit. Új ismerősök után kell nézni.
2019. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csak az ismerőseimre gondolok, elég ha bedob valakit az instagram. Rengeteg ilyen van, ilyen felületes lenne a világ?
2019. aug. 15. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Mert most van rá felület... De nem volt ez máshogy régen sem, hidd el ha valaki elment nyaralni vagy udvarolt neki valaki vagy szép új ruhát vett akkor ugyan úgy végigjárta a szomszédokat dicsekedni vele.

Nem tudom szoktál-e tömegközlekedéssel utazni de az idősektől mást se hallasz, mint hogy dicsekednek a jujj de szupi életükkel és próbálnak rálicitálni egymásra, hogy az ő unokájuk/fiuk lányuk/kiskutyájuk mennyire jujj de tökéletes. A közösségi média egyszerűen csak ad ennek egy fizikai platformot, de ez a mutogatós mentalitás mindig is jelen volt.

2019. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Az Instagram erre van. Képmegosztó oldal. Mégis mit tegyen ki, ha nem a saját életét? Ahhoz meg semmi közöd, hogy másnak miből áll az élete.
2019. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

> Az Instagram erre van. Képmegosztó oldal. Mégis mit tegyen ki, ha nem a saját életét? Ahhoz meg semmi közöd, hogy másnak miből áll az élete.

Azért nem kell névértéken venni, hogy másnak pont olyan az élete. Nekem is elég csili-vili az instám, sok utazással, jó kocsival és ételekkel, de azért nem fenékig tejfel az életem.

2019. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Már többször megkérdeztem, de soha nem kaptam még választ....

Ha nem érdekelnek az ilyen emberek valakit, akkor miért nézeget ilyen embereket? Szerintem is marhaság életünk minden percét megosztani, és nem is háborgok rajta, hogy xy ezt csinálja, hanem nem nézegetek ilyeneket.

Instán a felhasználó tudja ám beállítani, hogy kiket/miket követ, mi érdekli. Fura, engem nem érdekelnek az ilyen kirakatemberek, nem is "dob be" ilyesmiket az app. Látok viszont sok szép fotót, tájképet, asztrofotót, múzeumi műtárgyat, könyvkülönlegességet, stb.

Ne kövess instap!csákat, és kész.


A miértre pedig több válasz lehet, hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak:

- önbizalomhiány

- túl sok önbizalom

- unalom

- kapcsolattartás valakivel (család, haverok)

- pénzszerzés

stb.

2019. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván. Én is az utazós képeimet szoktam megosztani, nem szelfizgetek akkor, amikor egyedül sírok a szobámban. De arra nem is lenne kíváncsi senki.
2019. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

KERESLET - KÍNÁLAT TÖRVÉNYE miatt!

Ha nem rakod ki az árút a kirakatba nem fogják keresni! Minél szexybb, minél többet mutató képet raknak ki a csajok, annál kapósabbak lesznek a pasiknál - Ők pedig válogathatnak a nekik kedvező ajánlatok között. Itt jön képbe a másik oldal is. A kanoknak minél több olyan képet kell kirakni, ami a vagyoni helyzetet hivatott jobb színben feltüntetni. A kereslet így találkozik a kínálattal. A csávóról kiderül, hogy a Bömös nem is az övé, csak megálltak vele az utcájukban, a Rolex valójában egy aliexpress-en vásárolt Vietnámi fos, Az Armani ing meg egy Wish-ről rendelt kínai utánzat. Ráadásul Anyucival él és a telefonja is 2 generációval régebbi. A csajról meg kiderül, hogy filterek nélkül nem is olyan szép az arca, csak csücsöríta képen, nem is olyan szép husos a szája, mellesleg mellesleg sem áll a helyzet magaslatán, mert push-uppal is max B kosarasra tudta föltunningolni a kis ciciket. Emellett buta mint a tök, mveletlen, ostoba, neveletlen és paraszt akcentussal beszél. Pont egymásnak valók. Az én hibám az volt, hogy a társkereső oldalakon sosem az autómnak vagy a bankkártyámnak kerestem társat. Nem raktam ki a házam adásvételi szerződését, a kocsimról max belűlről volt kép, a fizetési papiromat meg diszkrétebben kezeltem annál, hogy mindenféle bankszámla-piócának lehetőséget adjak rávetni magát hogy akár a havi bevételemet, akár a félretett pénzemet elszipolyozza tőlem. Hát nem is volt kapás sosem. De nem is baj, hétvégente 3-4 prostit meglátogatok (nem egyszerre) és lerendeztetem magam velük!

2019. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

#3 “elég ha bedob valakit az instagram”


Hú de vicces, hogy azon vagy meglepōdve, hogy az instás csajok magamutogatóak. Az nem jutott eszedbe, hogy élōben is ismerkedj lehetōleg nem-instás nōk közt?


Ja, amúgy képzeld az instagram többnyire csak népszerū profilokat fog bedobni, azoknál meg nem kéne meglepōdni, hogy ilyen magamutogatós. Esetleg népszerūtlen oldalakon is lehet keresgélni, ha már ennyire rá vagy kattanva a netes ismerkedésre.

2019. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!