Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy utazáskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy utazáskor, külföldön felfigyelnek rám a fiúk, itthon viszont észre se vesznek?

Figyelt kérdés

Konkrétan fellöknek, rámtaposnak, szó szerint nem vesznek észre, az még a jobbik eset, ha kikerülnek.

Sosem voltam még Európán kívül, tehát nem vagyok egzotikus számukra, és szerintem hozzájuk képest külföldinek se nézek ki, bár nagyon sokan néztek spanyolnak, páran olasznak. De itt, Spanyolországban is észrevesznek, pedig itt is néztek helyinek.

Én nem tartom magamat szépnek, szóval nem azon csodálkozok, hogy otthon átnéznek rajtam a fiúk, hanem inkább azon, hogy itt nem. Nem értem a különbséget.



2019. aug. 16. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Vagy csak ott veszed észre, hogy van aki észrevesz, ami lehet itthon is van, csak nem veszed észre, mert te meg őket lököd félre :D
2019. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudod miért néznek meg az emberek, csak ösztönösen önigazolásnak állítod be, hogy igenis királylány vagyok a szemükben azért "bámulnak".
2019. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1: Hidd el, nem görög istenek, meg szexi latinok vesznek észre... Úgyhogy nem ahhoz van köze, hogy nekem kik tetszenek.

#2: Na, amit most írtál, az olyan lányokat utálom. :D Úgyhogy kikérem magamnak, hogy azt hiszed, hogy én is ilyen vagyok. Szerintem az eléggé szembetűnő, amikor sétálok az utcán, és az étterem kinti székein ülő ember odakiabál nekem, mire odamegyek, hogy mit akar, és elkezd bókolni. :D Meg az is, amikor köszöngetnek a szembejövők, vagy elmegyek egy pad előtt, úgy, hogy én vagyok az egyetlen ember ott (a padon ülőn kívül), és odakiabálja, hogy bonita... Vagy amikor azért nem merek bemenni a sokadik kisebb "étterembe", mert a tulaj/dolgozó a pult mögül fütyörészve méreget. De vannak a tök normálisak is, akikkel beszélgetünk, majd utána kérik el a whatsap-omat (ami nincs)/akarnak találkozni később.

Budapesten egész életem során egyetlenegy fiú szólított le, az is külföldi volt. :DD

2019. aug. 16. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Külföldön elfogadóbbak a ronda emberekkel :)
2019. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#3


Akkor ez egy megmagyarázhatatlan anomália, valószínűleg összeesküvés, esetleg a reptilianok állnak a háttérben, mostanság nagyon mozgolódnak.

2019. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Cuncimókus! Nem miattad van. Spanyolországban a tinderen 10++ szor annyi match-em van mint Magyarországon. Itt élnének a spanyol férfiak, a kontraproduktivitás miatt már rég leszoktak volna a kezdeményezésről.
2019. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bahh, hánynom kell a "cuncimókus" szótól, kérlek, ne nevezz így. Egyébként meg nem leírtam, hogy én is utálom az olyan lányokat, amilyennek próbálsz beállítani? :DDD A kérdésben meg nem csak Spanyolországról van szó.


Amúgy érdekes a sok 0%, én csak a kettest meg az utolsót pontoztam le.

2019. aug. 16. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj le egy bányába, aztán...,ha feljön a szén, akkor már tudni fogod, hogy mi a helyzet. :D
2019. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

Mások nevében nem tudok beszélni, de ami engem illet én próbálom a földet nézni út közben. Rossz érzés ránézni a nekem tetsző nőkre. Ha meg azt látom, hogy a párjával van, akkor még szomorúbb leszek, aminek a mértékét az is befolyásolja, hogy milyen kategóriájú párja van.

30F

2019. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Hogy szólíthatlak kedves kérdező?
2019. aug. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!