Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magyar férfiakat zavarja, ha egy nőnek külföldi párja van, de fordított esetben a nőket nem zavarja, ha valaki más nemzetiségű nőt választ?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

"A férfiak úgy alapból sokkal hajlamosabbak a gyűlölködésre, mint a nők. Ezért mondják azt is, hogy ha a nők uralták volna a világot, akkor nem lennének háborúk, csak nem beszélnének egymással az országok :D "

Ja, persze. Inkább háború helyett arzénnel mérgeznék egymást :D [link]

2019. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Az #1 válaszban (és még párban) meg is jöttek az irreális válaszok, amik cukik és léleksimogatók a nők felé.


Ettől függetlenül...

- Nem, a férfiakat sem mindig zavarja. Általában csak az arab és színes bőrű embereken problémáznak a politikai gyűlöletkampány miatt. Rengeteg ismerősöm költözött nyugatra munka miatt. Nőknél lett francia, angol, német, osztrák, stb. pasi/férj. A kutyát nem érdekelte, egy férfi sem állt neki gyűlölködni.

- Az meg, hogy fordított esetben a nőket nem zavarja, egy kész vicc... Ha közös társaságban szedi fel a nő a külföldit, akkor sokan kikaparnák a másik nő szemét. Ha keleti nőt szed fel, akkor egyből azt állítják, hogy biztos valami pénzvadász ukrán csaj.


A helyzet az, hogy a magyarok egy része nemtől függetlenül szeret gyűlölködni. Teljesen felesleges minden más téma mellett ebből is kihozni, hogy a férfiak mennyivel rosszabbak. Miközben minden 2. válasz erről szól az oldalon, én pár hozzászóló helyében gyakorolnék egy kis önkritikát...

2019. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert a pasik irigyek. Nem jut nekik nő, a külföldinek bezzeg jut.
2019. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
12:56 a férfi összetartásnak elég komoly árnyoldalai vannak szóval én nem lennék rá olyan büszke. A férfiakon hatalmas nyomás van, hogy a közösségbe tartozzanak és képesek inkább elnézni minden borzalmat, csak hogy ne lökjék őket ki a haveri körből. Pl védik a komoly bűntényt elkövetett társukat. Támogatják egymást a nők zaklatásában még akkor is ha annyira nem tetszik nekik, dehát nehogy már a haver leb*zizzon ha nem szállok be én is... Egyetemi, munkahelyi, sportolós szekálás, beavatási 'bulik' ami akár halálba is torkolhat. Na igen. Hűdejó az a kis férfi lojalitás. :D
2019. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem a "a magyar férfiakat zavarja" csak egy bizonyos luzer réteget aki sikertelen a nőknél, és ami nemzetiségtől független és a minden országban van kerek e világon.


(MO-s viszonylatban ez alig 2%.)

Felőlem egyébként mindenki azzal él akivel akar.


Magyar 30 F

2019. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Sok ferfi ketsegbeesett hogy nincs baratnoje es merges mert a kulfoldi megkapj a magyar not.

Magyar no utan megy eleg ferfi, nem kell azon gondolkodni hogy nehany ferfi kulfoldivel jon ossze.


Nekem kulfoldi felesegem van es semmi rossz megjegyzest nem hallottam vissza errol.

2019. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!