Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezelitek, ha elmondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, ha elmondjátok az amit éreztek annak a lánynak kiért odavagytok és nagyon tetszik nektek és végül ignorál, rád sem hederít?

Figyelt kérdés

Hogyan érint ez, ha az amit elmondtál és elé tetted a szíved és az érzéseidet semmilyen reakciót nem vált ki belőle, pozitívan az irányodba.

Hogy kellene ezt helyesen kezelni, feldolgozni?

Most azt érzem, hogy értéktelen vagyok, csúnya férfi és én nem kellek senkinek. Kb ilyen érzések kavarognak most bennem ez után.



2019. aug. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudlak sajnálni, mert láthatóan fogalmad sincs a kétoldalú kommunikációról. De hogy a kérdésedre válaszoljak: már az elején figyeltem volna az illető testbeszédét, hogy egyáltalán érdekli-e a mondanivalóm, és ha azt vettem volna le a (minden bizonnyal egyértelmű) jelekből (mint pl. hogy felém fordul-e, arckifejezés stb.), hogy nem, akkor végig sem mondtam volna, hanem hagytam volna a fenébe. Kb. ennyi.
2019. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és te most is jól láthatóan csak a saját érzelmeiddel foglalkozol. Egy kapcsolatban ezzel a hozzáállással mégis hogyan funkcionálnál, belegondoltál már ebbe?
2019. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kétoldalú kommunikációró??? Hogyan?

Esélyt sem kaptam rá. Ennyi.

2019. aug. 19. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
1-es, jó lenne ezeket nem csak könyvből tanulgatnod, hanem jobban elemezni azokat az embereket is, akik többszörös álarcot viselnek. Ha te ezekkel jól érzed magad, a te dolgod.
2019. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell vele békélni. Neki nem jöttél be, másfelé érdemes nézelődni.
2019. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyan emberrel lenni aki a háta közepére kíván?
2019. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. aug. 19. 23:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Lexarom. :)) Már egyébként is immunis vagyok minden érzelemre, egy érzéketlen, okultista terminátorrá váltam, aki xarik mindenkire. :D F
2019. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4-es, az, hogy te a testbeszéd kifejezést még csak könyvekben vagy könyvcímként olvastad, nem az én hibám. Én viszont gyakorlati tapasztalatokra támaszkodva írtam, amit írtam. Igaz is, minek magyarázom egy vaknak a színeket.
2019. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, nyugodj meg, Pease úrral együtt csináltam évekkel ezelőtt erős tanulmányokat, tudnék mesélni; csak ha nem ismerjük egymást, fölösleges igy jellemezni egymást. Örülök neki, hogy neked az aktuális kedvenceid a Pease könyvek és megint ismétlem magam: lehet szeretni az többszörös álarcos embereket és lehet nem szeretni, nem nehéz megérteni amit irok, szerintem.
2019. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!