Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért jogosítja fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jogosítja fel a férfiakat, hogyha elutasítja az, akkor kicsinálja, befeketítse vagy zaklassa az adott nőt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
mert vki nem képes elfogadni h nemet mondott. pszichopata
2019. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Beteg. Ezeket helyre kell tenni keményen aztán behúzza a farkát.
2019. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanazért amiért a másik nemet is.
2019. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Előfordulhat nőben is, de nem az a gyakoribb, már bocs
2019. aug. 20. 22:58
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, hogy manapság minden zaklatás. Annó volt egy barátnőm. Szakítottunk 1 év után, de vissza akartam kapni. A lakása postaládájába 4 szerelmes levelet tettem minden héten egyszer (vagyis 1 hónapig csak) és pénz tettem hozzá, hogy segítsem, hogy fizesse a számlákat. A levelek rövidek voltak, csöpögősek, nyálasak kicsik. És 2 smst küldtem neki, hogy boldog szülinapot, és rá 1 hétre rá h hiányzik A 4. után szó nélkül bevitte a 4 levelet a rendőrségsre és a 2 smst. Ez a 6 dolog 5 hétre levetítve elég volt ahhoz, hogy behívjanak a rendőrségre és kapjak egy enyhe ügyészi megrovást. Azóta 4 éve, nővel sem beszéltem, nem udvarolok soha nőnek, rettegek tőlük. A túlzott kedvesség bűncselekmény, mivel 2 nél több dolog zaklatásnak minősülhet.
2019. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én nem mertem bemenni a rendőrségre, mert egy faszi egy éve át követett, furikázott a házunk előtt akár napi 20-szor is, lejáratott...

Anyámék nem engedték, hogy feljelentsem. Meg itt nem is foglalkoztak volna vele.


Te ügyed ehhez képest Kis Pista, csak a furikázást nem tudod bizonyítani, máshonnan meg letiltottam.

2019. aug. 21. 00:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Kinek a pap kinek a papné. Nem mindenkinek jöhetek be én is. Eddig még nem is volt olyan nő aki bárminemű vonzalmat érzett volna irántam, még senki sem tekintett rám férfiként.

Több szát visszautasítást kaptam már.


Egyiknél sem kezdtem el zaklatni a nőt, sosem akartam kicsinálni őket. Tudom, hogy ez nem az ő hibájuk. Egyszerűen ilyen az életem. Egy szívás...

Fölösleges bárkit is hibáztatnom emiatt.

2019. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Azért mert a nő, mint élőlény van olyan kretén, hogy mégha bejön az adott pali, első blikkre lekoptatja.

Aztán gondolkodik rajta, maszturbál róla, majd két menstruáció között ír neki egy sms-t, hogy: micinyálsz?

Majd miután hülyére szivatta a palit, rájön, hogy mégsem, mert kinőtt a sggén egy akkora pattanás, ami miatt képtelen lenne nemi életre.

Ezek után a pali nem tudja mi van, és próbálkozik....

Tömören ennyit a női nemről, kell tapasztalattal.

De nyilván erre 20-on éves fiúkák nem tudnak érdemben válaszolni.

2019. aug. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már megint te? Hányszor írod még ki ugyanazt a sztorit??? Te se vagy komplett...
2019. aug. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálad is baj van a toronyban , nem csak az állítólagos zaklatodnál.
2019. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!