Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok. Mennyire gáz, ha egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok. Mennyire gáz, ha egy 35 éves férfi csak egy 15 millios (nem fovaros, keleti megyeszekhely) jo allapotu, másfel szobas lakást tudott csak venni, fele onero-fele hitellel?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont 35 volt a férjem, amikor megvettük a házunkat, kb ilyen értékben, kisközségben. Nem gondolom gáznak azt, hogy az évekig tartó gyűjtögetésnek végre meglett a gyümölcse és a gyerekekkel nem kell sem egy főbérlő szeszélyeihez, sem máshoz igazodnunk. 😊
2019. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
hagyjatok mar abba ezeket a nok mennyire anyagiasak kerdeseket! baromi unalmas.
2019. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gáz. Rohadt nagy gáz.

Tudod, ha a belsőd ennyire gáz, amit nem tud a ronda külsőd ellensúlyozni, az ágyban is pocsék vagy, akkor oda egy másfél szobás lyuk kevés lesz, hogy ezt ellenpontozni tudd.

2019. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En egyedul vagyok, nekem boven elég. Ha neha van párom, kettonknek is elég szokott lenni mindig. Ha komolyabb a dolog, és gyerekben gondolkozik az ember, akkor eladja és vesz egy 3 szobasat. De ettol még lehet, hogy gáz, hogy csak ennyit sikerult osszehozni az eletben.
2019. aug. 23. 11:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, sportolok-nem vagyok elhizva mint a legtobb 30 as, atlag arcom van.
2019. aug. 23. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ez miert lenne gaz? Legalabb teszel azert hogy legyen egzisztenciad.
2019. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pesten egy ilyen 25 m forint. Borzalmas árak vannak. 2 szobas kulvarosi lakást ismerosom 30 millioert árul, és már két kulfoldi is bejelentkezett erte. 10 éve vették 9 milliort, most 30 az ára-.
2019. aug. 23. 11:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy gyerekkel megvoltak benne, de jon a 2. igy eladják és el is tudjak adni Pesten ugy tunik.
2019. aug. 23. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?


Csak abban az esetben kevés ez ha ügyvéd, orvos stb a kiszemelt hölgy pl Budán lakik és gazdagok a szülei is. Az ilyeneknek te proli vagy , munkás ember egy vesztes.


Keres hétköznapi nőt a tiédhez hasonló anyagi helyzetűt..

2019. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!