Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik Társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Társkeresőre érdemes felregisztrálni ami jónak számít?

Figyelt kérdés
Társkeresők közül tapasztalatok alapján Melyiken érdemes ismerkedni iiletve beregisztrálni ami ingyenes? Tudna valaki felsorolni egy párar ? (Kor: 30)
2019. aug. 24. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőknek bármelyikre, férfiaknak egyikre sem, hacsak nem kiemelkedő a nőknek tetsző dolgokban.
2019. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen írásképpel semmilyenre, ahol írogatni kell.
2019. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beképzeltség nélkül kiemelkedő lennék a nőknek tetsző dolgokban de én sem használom már a társkeresőket mert a rossz előítéletek utat törnek és az érzelmileg stabilabb lányok nem használnak ilyesmit. Szóval mindenki jobban tenné ha elfelejtené és inkább élőben kezdeményezne beszélgetést. Persze ez ma már kezd kikopni de pont az ilyen szarságok miatt.
2019. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ma már lerágott csont, és a kor embere is akkora változásokon ment keresztül, ami még 10-15 éve nem volt jelen.


A jó párkapcsolatra az esély olyan mint a fehér holló. Lehetséges, de nem sok esély van rá. Attól hogy van valakid, az még nem garancia a jó párkapcsolatra. A 20-30 évesek kapcsolatai még nem relevánsak. Egy kapcsolat 10 évtől kezdődik, házasság, gyerek. Ezek mind olyan sarkalatos pontok, amik megadják az értékeét, vagyis nagyon jó indikátorok. Amíg csak albérlet, szórakozás meg szex van a porondon, az nulla.


A kérdésre a válaszom: már nincs jó társkereső oldal, régen nem arról szól mint régen. Ma már csak a külsőségek, egy fénykép visz el mindent. Sokan hetekig fel sem jelentkeznek, közben kapnak 100+ levelet, a tiédet már el sem olvassa. Ja, meg a másik: kizárólag a fotókat nézik, az adatlapod senkit sem érdekel.

2019. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az előttem szólók igaza alapján az a legjobb ha legalább 3-4 helyre regisztrálsz. Ugyanis olyan kicsi az esély már arra is hogy bárki reagáljon hogy szörnyű.

Régebben megvolt az évi 4-5 randi is amiből egy szerelem lett de az utóbbi időben nulla. Aki lenne az pedig annyira szerencsétlen egyén hogy inkább csak írogatunk meg ígérgetünk hogy lesz valami.

2019. aug. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!