Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még olyan selejtes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan selejtes férfi, aki elmúlt 30 és még indig nincs annyi töke, hogy bármilyen 20 on éves nőt lemerjen magabiztosan szólítani és ismerkedni vele, esetleg randira hívni, úgy hogy fittyet hány az esetleges elutasításra?

Figyelt kérdés
Én már elmúltam 30 és még mindig ilyen vagyok, a haverok mind csak szánalmasan néznek rám. Ők magabiztosak, addig győzködik a gy9nyörű szingli lányokat, ha kell hetekig, amíg az igent nem mond nekik. Pedig kb ha lehetne mondani, az adott pasik jó esetben is 10 per 4, a csajok 10 per 7-8-9. De mindig sikerük van 3 ból 2 ilyen csajnál.
2019. szept. 4. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
De tudod miért van sikerük. Mert ők legalább megpróbálkoznak velük. Ez olyan dolog mintha ott állnál az ajtó előtt és arra várnál hogy valaki nyissa ki neked miközben ott a kezedben a kulcs.
2019. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak közeledek a 30-hoz, de már igazából barátaim se maradtak, akikkel el tudnék járni kikapcsolódni. Nemhogy még mindenféle nőket szólítgassak le. De attól még nem vagyok selejtes, maximum nem fogom tovább örökíteni a génjeimet, azt kész. Élek amíg tudok. Mondjuk most felcsillant a remény, mert egy régi ismerős elhívott bulizni, de én már nem hiszek a csodákban, általában csak másnaposság szokott lenni a vége, de semmi extra.
2019. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Hidd el ők nem 10/3 pasik.

Olyannal szóba se állnak.

10/3 srácok egyszerű semmibe veszik..

Tapasztalatból tudom.


36/f szűz

2019. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
64%

#1: "Mert ők legalább megpróbálkoznak velük."

Imádom ezeket az ellentmondásokat ezen az oldalon. Ahhoz képest a próbálkozók meg le vannak oltva, hogy biztosan a mennyiségre mennek, s hogy így sosem lesz sikerük. Imádlak, GYK.

Mellesleg lassan már ott tartunk, hogy a munkahelyek, cégek is megtisztelik azzal a jelentkezőket, hogy egyenként válaszolnak még akkor is, ha esélytelenek a munkakörre a delikvens emberkék.

Ellenben kezdeményezel valakinél, s megjegyzem, nem rögtön azzal kezdesz, hogy feleségül vennéd, mégis passzív, vagy rosszabb esetben durva ignorálás a reakció. Vagy ha az online példákat vesszük figyelembe, ráírsz normálisan egy csajra, s a legelső teendője, hogy tilt a francba.

Egy kezemen meg tudnám számolni, hány nőnél kezdeményeznem eddig életem során, de azok kellő mintát mutattak egy egész női nemről. Az online ismerkedést viszont alapból kizárom, nincs humorom egy önmagát nőnek álcázó pöсsös legénnyel kommunikálni hetekig, hónapokig.

2019. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Aha persze, a 10/4-es haverjaid 7-9-es csajokat szednek fel.

Szerintem valamit te rosszul látsz itt.

Vagy azok a srácok jobbak mint 4 ,vagy a lányok kevesebbek mint 7-9.

Ilyen kategóriák ugyanis nagyon ritkán szoktak összejönni.

2019. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zsombi55 ***** válasza:
48%
#1 Mintha a nők nem másképp viselkednének évszázadok óta. Ők mindíg is olyanok voltak, s most is úgy vannak tanítva. Ideje lenne már nekik is aktívnak lenniük.
2019. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyest idézve, dugd be a kulcsodat az erényövük zárjába. :D
2019. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van igen, itt vagyok én is.

Mondjuk konkrétan én senkit nem tudnék úgy leszólítani sem elhívni valahová hogy tudom csak szexet akarnék tőle.

Komolyra meg nagyon de nagyon ritka hogy szimpatikus lenne valaki. Olyankor viszont kis ismeretség után már elhívom az illetőt randira, de baromi ritka...

Mondták is már nekem hogy válogatós fas.znak kutyában a helye :D

2019. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sikerük van? Meddig? :) Figyú, az a kérdés mi a cél. Társ? Vagy szexpartner? Ha társat keresel, és győzködéssel csinálod, az nem lesz társ sosem, max kihasználja a fószert ideig óráig, s mindig "győzködni kell". Ha társat akar egy férfi, akkor ezt nem csinálja, sőt egy igazi férfi nem győzköd. Ha nem kell, nem kell. Ennyi.

32f

2019. szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az meg már más kérdés, akit "meg lehet győzni", az milyen lány... Bizonytalan, nem egészséges. Holnap meg arról győzzük meg h grouppen? Az ilyeneket vigyék tőlem jó messzire...
2019. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!