Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapjaraton kedves és mosolygós vagyok mindenkivel, milyen jeleket adjak annak, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy látszik rajtam, ha tetszik nekem valaki, viszont elgondolkodtam ezen, és igazából ilyen esetekben mindig zavarban vagyok teljesen, tehát valójában velük nem is vagyok annyira közvetlen.


Hogyan kellene jeleznem? Mert tetszik 1-2 srác, de lehet, hogy nekik erről fogalmuk sincsen, pedig örülnék egy randira hivasnak...


2019. szept. 5. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szavak.
2019. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időnként nézz mélyen a szemükbe, aztán amikor fölveszik a szemkontaktust, akkor kapd el a tekintetedet. De közben huncutul mosolyogj.
2019. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik, hogy: "teccöl gec".

Viccet félretéve tényleg az a legegyszerűbb ha odamész és kezdeményezel náluk. Nem kell nagyon nyomulósnak lenni, de ha az első lépést megteszed már lehet lesz belőle valami. Nincs kőbe vésve, hogy kizárólag a férfi kezdeményezhet. Miért ne tehetné meg a nő is?

2019. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Mármint mindenkivel tündéri voltam, de aki bejött, azzal meg semleges vagy hideg, mivel zavarba jöttem.

Én egyik ilyen srácnak se jöttem be.

Egyébként most is tetszik egy srác, kollégám, szóval nagyon nem is lenne jó jeleket küldeni. Majd ha úgy alakul, akkor elhiv. Jelenleg csak jóban vagyunk.

2019. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is alapjáraton kedves, mosolygós vagyok mindenkivel.Ez a munkámból is adódik, ügyfelekkel foglalkozom. Az,hogy mosolygok már +,nem mindig és nem mindenkivel.

Viszont ha egy pasi szimpatikus, egyértelmű,hogy közvetlenebb vagyok Vele,a kedves/udvarias hivatali stílus mellé még plusszban megengedek egy-két olyan gesztust, mondatot amiből következtethet arra,hogy szimpatizálok Vele. Ezek egyedi történések, a helyzet hozza, és általában elég egy közvetlenebb mondat, egy cinkosabb mosoly, ha a pasi vevő rá, máris részéről jön a következő lépés.

2019. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki!
2019. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!