Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác nagyon nevet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nagyon nevet a poénjaimon, meg ő is viccelődik néha, akkor tetszhetek neki, vagy szimplán csak kedves?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mit gondolhat rólam.

De én úgy gondolnám, hogy ha nem jönnék be neki, akkor biztosan zavarná őt, ha kérdezek tőle valamit vagy csipkelodok vele, legalábbis én ilyen esetben igyekeznem leállítani az illetőt.


Ugyanakkor meg nem érzem úgy, hogy közeledne, nem hív el randira, stb.


Szerintetek mi lehet ez?


2019. szept. 7. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

2018-at írunk!

Tombol az egyenjogúság!

Legalábbis ezt várják el a nők!

Hát akkor tessék megkérdezni egyszer amikor jobb idő lesz, hogy nincs-e kedve kettesben sétálni.

Ha nincs, tuti nem akar tőled semmit.

Ha van, akkor szerintem adja magát a dolog.. ha van egy kis esze be is próbálkozik.

Én spec örülnék mint majom a farkának egy ilyen lehetőségnek, ha tetszene az adott nö.


Vagy tán félsz nyitni?


Csókolom, ti akartatok egyenjogúságot. Tessék élni vele.

2019. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 te valamit benéztél xD
2019. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy én már nyitottam, viccelődö vele meg ilyesmi, de igazából csak annyi történt, hogy eleinte kb. rám se nézett, most meg viszonozza, meg ő is nyitottabb lett.
2019. szept. 7. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

"2018-at írunk!"


Vendégem vagy egy dupla kávéra. xD

2019. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Wtf

Mikor lett 2019?

Minden évben ez történik velem :(((

2019. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megvan a hangsúly.
2019. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Basszus, nem igaz, hogy felnotteknek fura, ha valaki kedves veluk es rogton kombinalnak, mint a kolkok.
2019. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kolkok?
2019. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!