Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 as pasi a végletekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 as pasi a végletekig titkolja a fizetését, és látszik, hogy nem gazdag, albi,13 éves autó, akkor kuka?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

Igen, kuka. Tudod, ki fog kínlódni egy ilyen besavanyodott véglényei, akinek mindenki gold digger, aki ülve pisil, és a kis nettó 180-as fizetéséért reszket, mert biztos, hogy csak arra hajtasz.

Az ilyennek jobb egyedül, verje bele a pènztárcájába. Én meg tálalok helyette egy normálisat.

Persze, ha egy 40+ (korban, kilóban meg inkább 80+) elvált anya vagy, akinek kenyérre kell, hogy valaki kisegítse szexért cserébe, akkor neked jó lesz. Zsák a foltját. Jobb az egymásnál úgyse találtok.

2019. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%
De hát neked saját lakásod van, meg szalonból vett vadiúj autód, nem? Na ne viccelődjünk, te mit tudsz felmutatni? Mamahotel??
2019. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nőknél ilyen probléma nincs nekik nem kell ehhez felmutatni semmit. Várni kell a megfelelő férfira, aki el tud látni egy családot. Elég ha átlagosan kinéznek. És ez így van, hogy fognak is találni. Ezért titkolom a dolgot. Volt 3 exem, ugye 20 éves korban annyira nem fontos még a pénz, így jártak velem. Mára mindhárom mérnökkel jár, és család is van egyiknél.
2019. szept. 9. 22:46
 14/25 Rockarc ***** válasza:
94%

Lehet tanulni kellett volna. Meg ma sem keso nekikezdeni, nem egy hulye szlogen az elethosszig valo tanulas, talan mar te is kezdesz rajonni.


Amugy nem ertem ezt a titkolozast. Nekedszegezik, hogy van a 200 netto, vagy nincs? En annyit szoktam mondani, hogy informatikus vagyok, abban benne van a patroncserelgeto rendszergazdatol az atyauristenig minden. Egy no volt, aki konkretizalast is kert. Mondjuk ugy, hogy kb egyforma volt az anyagi helyzetunk, tehat o is azert kerdezte, hogy ne lehuzas legyen belole. Megnyugtattam, hogy nem vagyok lehuto. Nem is kellett tovabbragozni a temat.


43F

2019. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Ugye tudjátok, hogy a kérdező a 30as pasi aki titkolja a fizetését.
2019. szept. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy mindenki mérnökkel magyarázkodik, hogy hú mára mérnökkel jár... Elárulom, IT mérnökként a kőműves, hegesztő, asztalos haverok hozzám képest szénné keresik magukat, hétvégén nyomják maszekba stb. Ez a mérnöknek dejó dolog ez egyrészt nem igaz, másrészt kifogás.
2019. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nah ezért nem kell ismerkedni nőkkel. 100ból 99nek csak a pénz. Ha leírod a véleményed, hogy keresd meg magadnak azt amire szükséged van, akkor szemét vagy vele. Ha leírod ide mennyit keresel és hogyan, akkor hencegsz, te lenézed a nőket. Ha nem szólsz hozzá, akkor szürke kő vagy és a szemét férfiak... Gyerekek, épp itt az ideje, h még azt se kell elhinni 1-1 példánynak, amit kérdez. A kérdés mögött is hátsószándék van. Ha vki nem megfelelő számára, akkor kuka. Hááááát, remélem neked lesz kuka, mert egy értelmes férfi megoldja, te meg várhatod a sült galambot... Ideig óráig ropogni fog, csak sírás a vége általában (és jogosan).
2019. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Pff. Egyáltalán nem elég, hogy átlagosan nézz ki és majd jön valaki, aki eltart. Nevezzük nevén, csak egy rbnc vagy, bárhonnan nézzük. Őszintén mondom, hogy nekem van bőven pénzem, de albérletben élek. Nem, nem pénzkidobás, az egyéb befektetéseim sokkal többet hoznak, mintha 2-3 lakásban állna a tőke. Egyszer tartottam el nőt és soha többé nem fogok. Remélem te sem találsz magad mellé egy balekot sem, aki pénzeli az igényeidet. Ott vagy te, teremtsd meg magadnak, idióta.
2019. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nahh... így már érthető. Nem a fizetésed a baj, és az sem, hogy eltitkolod, hanem a beteges világnézeted. Pszichológust javaslom! 🙂
2019. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: A nárcisztikus személyiség zavar gyógyíthatatlan.
2019. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!