Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk. Szerintetek egy értelmis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Szerintetek egy értelmiségi lánynál mennyi esélye van egy betanított munkásnak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 17:10
 1/5 anonim válasza:
Nulla.
2019. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet esélye. Nyilván ha egy büdös, fogatlan, alkoholista proliról beszélünk, akkor valóban nulla.

De egy betanított munkás nem feltétlenül ilyen. Sokaknak rendes szakmája, akár diplomája is van, csak nem tud benne elhelyezkedni. Az intelligenciát meg a jó modort amúgy sem az egyetemeken osztogatják...

2019. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs az illetőnek célja és egész életében biorobot marad, akkor esélytelen egy értelmiségi nőnél hosszú távon.


Főleg, hogy a betanított munkák meg fognak szűnni idővel. Ki akar eltartani egy nagy mamlaszt?


...

Amúgy meg tényleg az életcél a fontos. Árultam én is újságot, meg dolgoztam polcfeltöltőként, most meg mérnök vagyok meg a doktorit csinálom. Mert volt célom... a nőknél ez számított csak.

2019. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszabb az átlagosnál.
2019. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyi. Olvastál te már elvárásokat? (Tisztelet a kivételnek)
2019. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!