Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb eltitkolni bizonyos dolgokat ismerkedeskor?

Figyelt kérdés
Lényegtelen hogy mit, a kérdés arra irányul, hogy ha biztosan tudod, hogy a másik döntését befolyásolná bizonyos információ rólad, akkor etikus-e eltitkolni, hogy jobb színben tűnj fel.
2019. szept. 15. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Hazugnak lenni nem jó, ha pedig kiderül, elég kellemetlen. Egy becsületes/őszinte ember megérdemli hogy olyannal legyen együtt, aki szintén az.
2019. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Vannak fokozatok:


1, cukor nélküli írtad a kávét (el nézhető)

2, szűz pasi vagy 30 évesen és tudod ha elmondod esélyes elutasít azonnal. Ezért hazudsz. ( nem megbocsájtható)


😂

2019. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ertelme, vegulis ugyis kiderul majd hogy hazugsag, ha lesz belole valami...

Egyik fiu baratom meselte h a csaj ismerkedeskor bekamuzta h van jogsija. Aztan amikor osszejottek nyilvan kiderult h nincs neki, csak akkor kezdte a kreszt tanulni. Szerintem ez nagyon gaz es semmi ertelme ...


Bizonyos tulajdonsagaimat lehet en is lepleznem a masik elott az ismerkedos idoszakban .. de szerintem ez mindenkinel igy van hogy a negativ tulajdonsagait annyira nem akarja megmutatni...

2019. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy miről van szó, illetve az sem, hogy eltitkolod; vagy rákérdez, és hazudsz róla!

Teszem azt fél lábad van, de a műlábad miatt nem észrevehető, azt mindenképpen közölni kell, de ha sok partnered volt, és rákérdez, akkor lehet azt mondani, hogy volt jópár, de nem kell megmondani, hogy 32..

2019. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

" Lényegtelen hogy mit"- pedig nem mindegy, hogy loptál a boltban egy csokit kamaszként vagy több embert megkarosítottál anyagilag. Striheltél vagy több barátod volt.

Ha te önként kitárulkozol, akkor viseld is el a következményeit, mert ez a gesztus sebezhetővé tesz, hiába mondhatod el, hogy te milyen egyenes vagy. A hallgató pedig nem biztos, hogy viszonozza majd, viszont meg van az esélye, hogy fejedre lesz olvasva egyszer.


Nem, vén fejjel azt mondom nem kell mindent tudni a másiknak, hogy majd a fejehez vágja egyik veszekedés során. Sokan képesek erre, hogy övön alul belengetik a múltat a kellő alkalomkor. Az 'igazság bajnokaira' ugyanis ez vár, bármilyen szépen is kezdődjön egy kapcsolat. Én már találkoztam olyan emberrel aki ordas nagy kamukat terjesztett az exeiről, hogy lejárassa.

2019. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, úgyis kiderül.
2019. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mik azok a bizonyos dolgok.Ha olyasmik amik úgyis kiderülnek,akkor jobb elmondani.
2019. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha őszinték, bármiről van szó. Jólesik a bizalom, a gesztus is, hogy elmondta. Ha mer sebezhető lenni és felvállalni magát, az megintcsak plusz pont nálam.
2019. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Ami engem illet káromra őszinte szoktam lenni.

De a nőknél sokszor nem tapasztalok ilyet. Pl az egyik leggyakoribb és legtipikusabb hazugság, amikor már az ismerkedés legkezdetét hazugsággal indítják, gondolok itt azokra a szingli nőkre akik azt mondják, hogy „Már van pasim”.

2019. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Az eltitkolni szó nem jó. Inkább csak elfedve hagyni. A nagyobb dolgokat kell ebbe rakni. A kisebbeket viszont lehet tálalni, humorral fűszerezve, olyan formában, hogy te is tudj nevetni azon a hibádon. Így nem alakulhat ki a partneredbe a kép, hogy rejtegetsz dolgokat, vagy hogy hibátlannak próbálod beállítani magad, viszont negatív dolgok sincsenek, hiszen elfogadod a hibáidat, és önbizalommal állsz ki velük.
2019. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!