Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az állandóan mamahotelezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állandóan mamahotelezést emlegetők mit szólnak ehhez a cikkhez (kemény adatok)?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 15. 17:17
1 2
 11/19 Savlekotő ***** válasza:
Lakhatási nyomort meg kérjétek számon a kormányotokon akit imádtok..
2019. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3-as, honnan vetted ezt a hülyeséget? Régen generációk laktak együtt, abszolút semmi nem mondja ki, hogy bizonyos kor felett nem normális otthon lakni.. Mellesleg sok sikert az itthoni fizukból saját lakást venni. Szerinted majd szingliként hülye leszek 27 évesen már most bebörtönözni magam ebbe az országba egy életre kölcsönnel? Naná hogy a szüleimmel lakok.
2019. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Savlekotő ***** válasza:
0%
27 évesen aki szingli az vagy nem akar tartóst csak kényelmes olcsó mai digi dugit keres mert akárhány szinglit ismerek mindegyiknek van alkalmai digi dugija csak hát az álca kell h ő ugyebár egyedülálló.. Vagy épp otthon vakarja anyuéknál ami elég riasztó egy párválasztásnál h majd a kisszobába költözhet a társ ha férfi és oda is szülhet a kisszobára ha nő..
2019. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Savlekoto szerintem te növessz agyat, iszonyat sötét vagy. :D
2019. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Savlekotő ***** válasza:
0%
Legyek sötét de nem a szüleim nyakára csináltam családot,és nem játszottam 16 18 20 24 évesen papás mamást a szülői házba mi még tudtuk minek mikor hol a helye:D
2019. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 árokpart ***** válasza:
Savlekötő a Tallitonra ne vegyél be Frontint, mert látod ez a vége.
2019. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nemrég beszéltem egy török ismerősömmel. Ő azt mondta hogy náluk mindenki otthon él amíg össze nem házasodnak valakivel, utána mindkét család közösen segít a fiataloknak önállósodni (lakhatás, autó, stb) és persze ez náluk is 25-30 éves korban következik be általában.


Szerintem ez egy teljesen normális hozzáállás mind anyagilag, mind emberileg.

2019. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17. Most úgy őszintén... Szerinted egy gyári melós, vagy egy bkv sofőr, általános iskolai tanár hogyan tudna már segíteni a 2-3 gyerekének lakáshoz jutni a röhejes fizetéséből? Örül, ha kitaníttatja.

Gondolom törökéknél se dobja össze mindegyik família az önerőre valót a csemetéinek.

2019. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ebben az országban "fullba nyomják a kretént" a vezérek: a kgst világban, amikor vállalati hitelből lehetett építkezni, szórták a szolgálati lakásokat, meg a filléres lakáskiutalásokat a népnek.

Amikor meg a piacgazdaság rágja ordas fogakkal a szociális hálót, piaci hitelekkel bombázzák az embereket, amik ráadásul felverik az árakat is.

Itt a gömbölyűt tolják, a kockát gurítják, ez a népszokás.

2019. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!