Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni Veszprém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni Veszprém környékén?

Figyelt kérdés
39F vagyok és nem találok olyan helyet, közösséget, ahol ismerkedni tudnék. Társkeresőn nagyon kevés Veszprémi hölgy van.
2019. szept. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig a randivonalon sok Veszprém környéki és veszprémi nő van fent. Csodálkozom, hogy te egyet sem találtál.
2019. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok fent a randivonalon.
2019. szept. 16. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, hogy akiket én ott pár hete láttam, mindegyiknek volt legalább 1 gyereke 35 év felett.
2019. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Ami lemaradt, hogy akiket én ott pár hete láttam, mindegyiknek volt legalább 1 gyereke 35 év felett."


Igen, ebben a korban ez már gyakran előfordul. Én inkább közösséget, csoportot keresek, ahol személyesen lehet ismerkedni.

2019. szept. 16. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Különböző facebook csoportok is vannak, ahol lehet hobbihoz társat, közösséget keresni, mint pl. biciklis csoportok, különböző autós csoportok, túracsoportok.... Ott is ismerkedhetsz veszprémiekkel.
2019. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régebben jártam salsa táncra Veszprémben. Úgy érzem, abból már kinőttem.
2019. szept. 16. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is helybeli vagyok igaz fiatalabb korosztály, de azt kell mondjam ez a megye egy nagy nulla! Sajnos nem igen tudok olyat mondani ami kimondottan jó lenne ismerkedéshez!
2019. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Én is helybeli vagyok igaz fiatalabb korosztály, de azt kell mondjam ez a megye egy nagy nulla! Sajnos nem igen tudok olyat mondani ami kimondottan jó lenne ismerkedéshez!"


Hát ez az, de ezzel nem jutottunk előrébb. Randikávézó Veszprém szokott hirdetni rapid randikat, amikor jelentkeztem az eseményekre, sosem tartották meg, mert nem volt elég számú hölgy. Férfiak jöttek volna, de a nőket hidegen hagyja.

2019. szept. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!