Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kigyúrom magam akkor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kigyúrom magam akkor lesz ilyen modell barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy barátnője unokatestvéremnek a Fruzsi. Aki gyönyörű nő, nagyon bejön és nekem ő kell senki más. Nem véletlen hogy ilyen szép, hiszen modell és Palvin Barbit is ismeri dolgozott is vele együtt. Egyik nap erőt vettem magamon és randira hívtam de sajnos eléggé elutasított hogy mit mondott az nem lényeg....

Viszont én őt akarom. Jelenleg nagyon vékony vagyok és tudom magasabb nálam mert én csak 172 cm vagyok de megnőni nem tudok. Viszont kigyúrni ki tudom magamat, az segítene?

Jelenleg nagyon szép munkám van ápolok egy kórházban betegeket.


2019. szept. 18. 07:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1%
172 centisen sajnos semmilyen nőd nem lehet, akár kigyúrod magad, akár nem. Ápolóként szintén nem, mert keveset keresel.
2019. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Critacan ***** válasza:
100%
Szerintem ha annyira jó modell csaj akkor a kigyúrás mellé nyerj egy ötös lottót is.
2019. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. Állítólag volt már nem pénzes pasija..
2019. szept. 18. 07:43
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

:D

Inkább keress egy átlagos nőt, ez is nehéz lesz.

Amúgy férfiként nem értem mi vonzza a férfiakat a modellekben. Oké, szemrevalóak, de ennél nem több. Nem tudok szerelmes lenni egy nőbe, csak azért, mert szép. Sokkal inkább tudok azért, amilyen, persze ha be is jön közben. Szóval egy fajta egyensúlynak kell lennie a szépség és a belső között a szerelemhez. Amit te írsz, az inkább az, hogy kanos vagy..

2019. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Amúgy az a baj hogy tényleg csak ő érdekel. Volt hogy állítólag tök szép lány akart tőlem többet de mondtam neki hogy most más van a szívemben... Félek hogy nem lesz így családom gyerekem mert már 36 éves vagyok
2019. szept. 18. 07:47
 6/27 Critacan ***** válasza:
100%
Állítólag volt nem pénzes pasija. Ezzel a mondattal két dolog a baj az állítólag és a volt. Lehet akitől tudod rosszul tudja vagy csak nem akarta összetörni a reményeid. Szerintem is jobban jársz ha elfelejted azt a nőt aztán keresel olyat aki jobban hozzádvaló. Egészségügyön belül lehet jó kezdés lenne vagy valami hasonló érdeklődésűt. Továbbra is csak egy vágyálmot kergetsz ki fogsz futni az időből és lehet olyanokat szalasztasz el akik 100szor jobbak lennének hozzád.
2019. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

Te milyen egy beteg Fsz vagy már??

Mi lesz a következő, megerőszakolod aztán bezarod egy szobába, mert neked ő KELL?

De neki meg nem te kellesz mit nem értesz?!

Attol hogy kigyurod magad közel se lesz pl helyes arcod..


Ha kórházba kerülök remélem engem nem fog ilyen beteg ember ápolni mint te

2019. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem számítana, hogy nézel ki

ez a felfogás és ez a stílus a visszataszító

2019. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit vagy elmebeteg. :D

Bár erősen kamugyanús a kérdés.

De tök mindegy, mindkettőn segít egy jó pszichológus.

2019. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
36 évesen már hiába futsz modellek után. Akkor is, ha kigyúrod magadm
2019. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!