Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő összejönne szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő összejönne szegény férfival?

Figyelt kérdés
Te összejönnél egy szegény férfival?
2019. szept. 21. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Igen össze! Nem ez fogja meghatározni a minőségét!
2019. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Annak, hogy milyen az anyagi helyzete, oka van. Azok miatt a tulajdonságok miatt nem jönnék össze vele, amik miatt úgymond szegény. Mi sem vagyunk gazdagok, bár az átlagnál jobban élünk. Mégpedig azért, mert voltak céljaink, amikért tettünk. Külön-külön és együtt is. Ez pedig nem a pénz volt. Nagyon tisztelem azért a férjemet, hogy egyszerű, vidéki családból, 0 anyagi és érzelmi támogatással felküzdötte magát oda, ahol most van. Kitartó munkával, keményen küzdött, sikeres lett a szakmájában és igen, ezzel pénz is jár. De nem annyit és nem úgy dolgozik, mint az ún.szegény emberek. És ez a lényeg. A küzdeni akarás és tudás képessége, az ambíció, ami előre visz. Ahogy engem is. Ő se vett volna el, ha ülök a babérjaimon. Én jómódú családból származom, anyagiakban nem szenvedtem hiányt, de érzelmi háttérben igen. Ezért a magam lábára álltam és nem a családom pénzén jutottam előbbre. A pénz csak egy dolog, a munka a lényeg, a pénz pedig jön vele. Néha csak lassan, de jön. Ahogy jön, mehet is, nem állandó állapot. Aki viszont szegényként tekint magára, az már igen. Ezért nem jönnék össze szegény férfival, ha független lennék.
2020. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
13: Én nem tartom igaznak, hogy aki nem keres jól az "nem annyit és nem úgy dolgozik". Ápolók például 12 órás műszakokban emelgetik a magatehetetlen mázsás betegeket, szerintem sokszorta többet dolgoznak, mint a magát nagyra tartó emberek félmilliós fizetéssel.
2020. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha a szegény , egy ambiciozus alfa gladiátor testű féfrfi tesztoazteronokkal teli oroszlán akkor a kivételt képezi..
2020. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mármint szegény vagy "szegény" (c-típus). Ha előbbi, akkor nem, ha utóbbi akkor igen.
2020. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? XD mi köze ennek a pénzhez? Ez olyan, mintha azt kérdezed h osszejonne e egy nő egy baloldali pasival. Közé nincs. Kettőnek egymáshoz XD
2020. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16 ne c-z !
2020. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szegény férfiként mondom, mindig elég sikeres voltam a nőknél. Eleinte megfogtam őket a humorommal a viselkedésemmel, az őszinteségemet öniróniának álcáztam, és mire rájöttek, hogy ez a valóság, már nem is zavarta őket annyira. Addigra az előnyösebb tulajdonságaim fénye bevilágította a szegénységem árnyékát. A pénztelenséget is fel lehet fogni sokféle módon. Valaki nyomorog tőle, és csak azt látja, mennyi minden hiányzik neki, én inkább kihívásnak tekintettem: mindent ügyesen kell kigazdálkodni kevésből. A tárgyakat nem vásárolom és kidobálom, hanem vigyázok rájuk és ha elromlanak, magam javítom, mindent egyedül oldok meg, külső segítség nélkül, és a legapróbb dolgokban is több örömömet lelem, mint sokan hatalmas vagyonokon ülve.


Nem a pénztelenségtől lesz egy ember szegény, hanem ha nem tud mit kezdeni az életével. Ez pedig majdnem hogy független az anyagiaktól.

2020. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!