Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az elférfiatlanodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az elférfiatlanodáshoz mennyire van annak köze, hogy a férfiakra kinálatként tekintenek, kinálják magukat, sirnak amiért csak várnak várnak de nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Ti mit javasolnátok a magukat csak kinálgató embereknek, hogyan tegyenek lépést afelé, hogy keresettek legyenek?


Kérlek hanyagoljátok a bmw, sok pénz, stb felszinességet. Konkrétan belső értékeket vegyünk most számba csak.


2019. szept. 22. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes megközelítése a témának, nem mondom hogy ez lenne a fő kiváló ok, de nyilván ez sem feltétlen a jó irányba tolja a társadalmunk. Személyszerint sokkal inkább a feminizmus valamint az internet világát a szociális médiát tenném felelőssé. Mit tanácsolják ezeknek az embereknek? Legyenek magabiztosabb, valószínű hogy valamilyen komplexustól szenvednek, vagy lelkileg sérültek de az is lehet hogy nem jó mintát hozták magukkal (persze nézőpont kérdése mi a jó) attól függőben hogy melyik igaz ezekre az emberekre attól függ hogy mi lenne a megoldás a problémájuk, igaz valószínűleg ők ezt nem élik meg próblémaként, inkább a környezetüket hibáztatják.
2019. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem működne.


Gyakorlatilag, hogyan adja el magát valaki a belső értékeivel...??


A beszélgetések csak itt ezen az oldalon és max hasonlókon zajlanak kép nélkül, ezeken az oldalakon először a személyt és a belső tulajdonságait ismered meg.


De a valóságban, mondjuk meglátod őt egy cukrászdában, megnézed az arcát, a haját a szemét, a testét, és eldől pár pillanat alatt, hogy megismernéd e.


Ez után lesz érdekes a belső, vajon a belső tulajdonságai az értékei is annyira vonzóak e mint a külseje.


És ez a normális. Ugyanúgy mint egy társkeresőn.

2019. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Amikor nem voltak "fárfiatlanok" a férfiak, mondjuk az ötvenes években, akkor elmentek egy háborúba és vagy lelőtték, vagy nem és akkor megerőszakolt egy nőt, vagy tőbbet. Leginkább többet. És a nőknek ehhez semmi szavuk nem lehetett, mert ha nagyon pocsogtak, még a torkukat is átvágták..

Aztán elkezdődött a "férfiatlanodás", szóval eleinte háború ugyan már nem volt, de a férfi pofánvágta a nőt, ha olyat szólt, ami neki nem tetszik, ha meg olyan kedve volt, a saját asszonyát a hálóba rángatta és akkor is közösült vele, mikor a nő nem akarta. Majd tovább "férfiatlanodtunk" és ugyan a brutalitás már nem volt annyira elfogadható, a nőknek egyre több joga lett (hála égnek), de még mindig az volt a norma, hogy a férfi legyen a nő ura. A nőt el kell tartani, a nő kiszolgálja az urát.


Szép lassan levetkőztük a marhaságokat. Kezdünk egyre egyeneanúbbak lenni a nőkkel. Ami nekem személy szerint tetszik is.

Nem értem, egyes nők pontosan melyik kort is sirják vissza?!

Nekem egyik sem hiányzik. Bár lehet én már férfiatlan lettem. Nem vagyok igazi tökös férfiállat.

F31

2019. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as. Te nagyok korlátolt és sötét ember vagy! Tipikus agymosott, aki beveszi a média és reklám maszlagot. gratulálok hozzá, most meg menj és sértődj meg! Jogod van hozzá, és duzzogj, mert te egy nagyon felvilágosult, értelmes és okos embernek tartod magad! Van egy rossz hírem. Mindenki ezt gondolja magáról!


A lényeg, hogy te nem általánosítasz.


Végül is mindenki a saját bánatát önti kommentbe.

2019. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

F31. Érdekes hogy nekem a nagymamám boldogan élt nagyapámmal, sosem verte, sosem erőszakoskodott vele. Igazából volt 1-2 részeges ember aki eljátszotta az állatot, de ennyi. Ott még az emberek figyeltek a másikra, kinézték maguk közül a trógereket. A háborúba inkább az oroszok voltak a bunkók, de hát egy szibériai parasztnak aki nem látott nőt már 2 éve, mit is mondtak volna? Ja, elég sok bakát a saját parancsnoka lőtt le, amikor rajtakapta az ilyen erőszakon. Olvass utána.


Apám tisztességgel bánik anyámmal a mai napig. Nem tudom te milyen propagandát fújsz, de jelenleg sokkal gázabbak a kapcsolatok mint régen. Ma már odáig el sem jut a többség, hogy családot alapítson, vagy működtessen. A te általad olyan természetesnek és széles körben elterjedtnek gondolt erőszak, ami régen volt, azt oszd el nyugodtan vagy százzal. Én rengeteget beszélgettem idős emberekkel, első kézből tudom, hogy marhára nem volt divat a verés és az erőszak. Lehet hogy a te származásod vagy kultúrkörödben ez elterjedt volt, de ne általánosíts.


Olyan ez mint Szaddam Husszein tömegpusztító fegyverei. Mindenki azt fújta annak idején, aztán a végén kiderült hogy csak azért nyomta a média, hogy oka legyen a háborúnak.


Ha meg arra gondolsz, akkor megnyugtatlak, büdös gyökér parasztokból jóval több van mint régen. Régen volt félnivalójuk az embereknek, ma már nincs.

2019. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!