Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szintleadásnál, egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintleadásnál, egy átlagos nővel pont ugyanúgy el kell hitetni, hogy ő lenne álmaim nője, mint egy szép lánynál aki tényleg álmaim nője lenne?

Figyelt kérdés

Átlagnál valamivel jobb pasi vagyok, még 30 alatt.

Több ismerősöm is egymástól függetlenül jelezte felém, hogy borzalmasan magasak az elvárásaim, csak a brutálisan szép nőket veszem észre, és hogy ezért nincs barátnőm. Meg hogy ilyen igényekkel még jó sokáig phaszverő maradok, ha nekem ez kell akkor csináljam csak tovább. De ha nem ezt akarom, akkor egyszerűen lejjebb kell adnom az igényeimből.

Elgondolkoztam ezen, és valóban így van. Eddig csak 20-25 éves, azon belül is 9-10es csajokat néztem ki, de azoknál kevésnek bizonyultam. Most ugyanannál a korosztálynál maradtam (nem fogok anyám korabeli, elvált nőket dugni, mint sokan mások, ez nekem nem fér bele), viszont lejjebb adtam a szintet, ilyen 5-6-7es csajokat is megnézek már. Mert tényleg, sokan mondták, ha társat akarok találni, muszáj lesz nem csak a szép nőket észrevenni.

Jelenleg van pár kiszemelt átlagos nő, és ezek már jobban is reagálnak, több pozitív jelzést küldenek már egyből mint a top lányok, tehát ebből már alakulhat valami. Csak az a kérdés, hogy az átlagos lányokkal is úgy bánjak, mint egy szép nővel? Azaz tulajdonképpen hazudjak nekik, hogy nekem eredetileg is ilyen lány az álmom? Elég fura lenne, ha őszinte lennék, és úgy adnám elő, hogy hát igazából nekem nem kellettél volna régebben, de le kellett adni a szintemet. Ez így elég hülyén jönne ki.


2019. szept. 23. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne gyere össze senkivel.
2019. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se! Kíméld meg magadtól a nőket, meg ha lehet a férfiakat is.
2019. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Diazepam ***** válasza:
100%
Neked nem való kapcsolat sem szép lánnyal sem csúnyával. Mindegyik ott fog hagyni a sekélyes, éretlen agyad miatt. Annyira te sem lehetsz jó pasi ha már a haverjaid szerint is lejjebb kéne adnod, szóval te sem leszel sok nő álomférfija. Te mit szeretnél? Hogy a szemedbe mondják ezt a nők?
2019. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De szerencsések lesznek azok a lányok ... Gondolom - e csodás belsődhöz gyönyörű külső is párosul. De kár, hogy nem vagyok fiatalabb.
2019. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Uram atyám. Nyugodtan legyél őszinte. Annak a nőnek, aki veled akar majd lenni, ígyis úgyis meredeken kell "szintet leadnia"..

Szóval nem hiszem, hogy pont ezen fog meglepődni.

Keress olyan nőt, aki tudja is, hogy csúnya, mégis megelégszik ezzel és "elfogadja magát", mondjuk egy EQ 0, aki mellé kiegyensúlyozott dagi nő szerintem még illik is hozzád :)

2019. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz továbbra is a 9-10eseknél és akkor nem kell hazudni.
2019. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A 6-7-es lánynak is szintet kell leadni, ha beszélgetni akarna veled. :D
2019. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te pl teszem azt egy

7-es vagy külsőre

IQ-ban 1 (1-10ig skálázva)

EQ-ban 1


Simán találhatsz olyan nőt aki közel ilyen pl egy

Kb 5-6os külsőre

IQ 0

EQ 0


Vele lehetsz őszinte is :)

2019. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ide ki egy képet, az alapján könnyebb válaszolni dgy ilyen agyament kérdésre...

Mellesleg ha annyira jó pasi vagy, kizárt hogy ne tudj becsajozni.

2019. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, haver... nem minden a szépség.

A nőt pedig ne kábítsd. Ha nem tetszik neked, az úgyis kiderül.

2019. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!