Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosen kezdeményezek, Mit csináljak hogy ne legyek ilyen béna?

Figyelt kérdés

Külsőre jól nézek ki, jó a szövegem is de nem vagyok határozott. Ezt most úgy érts, hogy elkezdek beszélgetni poénkodni egy nővel, de olyanra nincs példa hogy továbbvigyem a dolgot, akár egy csók. Nyilvános helyen sosem mernék. Vagy ha egy társaságban vagyunk, akkor félrehívni egy csajt kettesben beszélgetni.


És nagyon sokszor az van, hogy a nő szerint én nem vagyok határozott, szerintem meg nem tetszem a nőnek. Mert ha akar valamit akkor csak mondja, nem igazán tartom férfias dolognak bárkire nyomulni. A nők szerint meg az nem férfias ha valaki nem mondja amit akar.

Több haverom mondta bulik után, hogy figyelj te ennél és ennél a nőnél jó voltál, de nem csináltál semmit.

Hát mondom igen, táncoltunk elvoltunk, de az még semmi, attól még nem vagyok jó.

Legutóbb volt egy házibuli ahova eljött 2 csaj, és haveromnak panaszkodott az egyik csaj, hogy miattam jött én meg egy másik haverommal fifáztam, hát most erre mit mondjak?


Így csak mindig akkor van valaki akivel ismerkedek, ha neten kezdeményezek, de ott is vagy 30+ os elvált nő, vagy férjes nő aki gátlástalanul bele megy mindenbe. És nem is extra jó nők. Mondjuk ha extra jó nő és férjes akkor üsse kavics csináljuk.

Vagy jó korban lévő, de csúnya nő.


Pedig nincsenek nagy elvárásaim a nők terén. Viszont azt jó tulajdonságomnak tartom, hogy nem szexelek bárkivel és bármi áron.


27 F



2019. szept. 25. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleget kell tenni az igényeiknek, mássz az arcukba, had érezzék hogy akarod őket.
2019. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem dugsz meg minden nőt még a nők szemében sem jó tuuéajdonság! A nőknél plusz pont, ha a többi nőnél is jó vagy.

Amúgy látszik, hogy teljesen el vagy tájolva. Nem fognak nálad sorban állni a nők. Neked kell leépned, pofátlannaklenend, jelezni feléjük, hogy meg akarod őket dugni. Ha nem nyomulsz a csajokra, szűz maradsz örökre.

Olyan szinten tapasztalatlan vagy, hogy próbálkozz inkább 18-19 éves lányokkal. Ők már csinosak, beszélgetni is lehet velük. Plusz ha 19 éves csajod lenne, azzal felkeltenéd huszonéves nők figyelmét is.

Kapd összemagad, növessz tököt. Vagy jó ez így, majd dugják helyetted is a csajokata többiek.

2019. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

10 nővel voltam plusz 5-6 prosti

Nem vagyok szűz, de ezek a nők mind maguktól jöttek utóbbi 5 lány saját magától hívott át magához, meg volt olyan is aki leszopott egy játszótéren éjjel. Csak úgy hogy egyből rákapott.

Na persze ebből a 10 ből sok nő csúnya volt, nekem már nincs gusztusom ehhez.

2019. szept. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!