Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejövök a nőknek, de rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a nőknek, de rövid ismertség után azt mondják érzelmileg éretlen vagyok. Kezelhető ez valahogy?

Figyelt kérdés

Viszonyag könnyen megy számomra az ismekedés idegen nőkkel, a valóságban és a Tinderen egyaránt. De nagyjából mindig ugyaz a forgatókönyv: vagy az első randi után, vagy az 5. találkozást követően a nő ilyeneket mondd:


-nem fogtál meg

-túl lelkes vagy

-ne bókolj már annyit

-megsértődtél egy apróságon

-nem vagy konzekvens a döntéseiddel kapcsolatban

-érzelmileg megbízhatatlannak tűnsz


Ha több nő ezt mondja egymástól függetlenül, valószínű tényleg így van. Viszont én szeretnék változtatni ezen. Milyen lehetőségeim vannak erre? Önfejlesztés, könyvek? Vagy csak pszichológus?


32 éves férfi vagyok, nagyjából mindig kapcsolatban éltem de majdnem mindegyik 2 évig tartott. Így visszagondolva érzelmileg hasonló nőkkel tudtam csak összejönni. De ezen változtatni szeretnék, mert nem akarok örökké ebben a körforgásban élni.


2019. szept. 26. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem egy pszichológus tud ezen segíteni.

Nagyon jó, hogy felismerted a problémàt, és nem a nőket szidod itt rögtön, mint a többség.

Az első lépés, hogy szándékod van a változtatásra.

Sok sikert!Menni fog! :)

2019. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fent felsoroltak csak kifogások, nem a valódi indokok, ráadásul elég ambivalensek. Miért mondják ezt a partnereid?.

Néhány találkozóból ne vonj le következtetést az ember nem tetszhet mindenkinek.

2019. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!