Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy anyukám miatt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy anyukám miatt most elrontottam az ismerkedést 34 éves férfiként?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy aranyos kedves csinos lánnyal, tegnap felmentem hozzá és egy jót szeretkeztünk, úgy néz ki hogy tökre kezd alakulni köztünk valami, viszont mikor nála voltam elég sokáig ott maradtam olyan nyolc kilenc órakor anyukám már ideges volt és felhívott hogy hol vagyok és mikor megkérdezte a nő hogy ki volt azt mondtam, hogy anyukám mert ideges hogy merre vagyok.

Nő csak nézett és azt mondta hogy ez elég furcsa.


2019. szept. 28. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
xDDDDDDDDDDDDDDD
2019. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A felelősség a tiéd, ne hárítsd át másra. Ha anyuci pici fiacskája vagy, az is a te felelősséged.
2019. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu...

Ha nem akkor ideje pelust cserélni.

2019. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem kell pelus mert nem vagyok anyuka pici fia csak megígértem hogy 7:00 re megyek hozzá és még 9 kor sem voltam ott. Nyilván hogy ideges, szerintem minden anyuka aggódik a fia miatt. Ez teljesen normális volt.


Nagyon sajnálom az olyan férfiakat akik az anyukájával olyan kapcsolatot ápolnak. Hogy abszolút ilyen esetben nem is hívta volna és nem is lett volna ideges emiatt

2019. szept. 28. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
El kell beszélgetned anyukáddal...
2019. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudod hogy ilyen aggódós, miért nem írtál neki hogy késel?

Amúgy igen, fura...

2019. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság, ne szervezz randit aznapra, amikor anyukáddal van találkozód.Ha mégis, akkor időben tájékoztasd anyukádat róla, hogy más dolgod akadt, így nem fog hívogatni.
2019. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg volt vele beszélve egy program, akkor abban nincs semmi fura, hogy hívott miután nem jelentél meg. Ezt az információt meg kellett volna osztani a lánnyal is. Teljesen más, ha azért hív, mert 2 oraja késel, vagy azért, mert egy random reggel nem hiányzol neki
2019. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Nyilván mondtam ezt neki....
2019. szept. 28. 11:09
 10/17 anonim ***** válasza:

A lány helyében én megérteném, ha fix lebeszélt találkozód volt anyukáddal és késés réven felhív hogy hol a francban vagy.

Azt viszont nem érteném meg, hogy ha minden percedről be kellene számolnod anyukádnak, hogy mikor hol és kivel mit csinálsz.

Egy ismerősöm még a közös dolgaikat is kibeszélte az anyjával, pl még szeretkezést is, vagy ha épp volt valami problémája a lánnyal. Amint ezt megtudta az ismerősöm, rögtön dobta a fiút/férfit(?).

2019. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!