Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor ismerkedjek, ha átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerkedjek, ha átlag heti 60 órát dolgozok és ~14et utazok? F31

Figyelt kérdés
Azért nem lenne rossz hazamenni valakihez. Nem egyedül aludni, vagy ha valaki néha megkérdezné, milyen napom volt én meg mondhatnám, hogy "hagyjuk inkább".

2019. okt. 1. 17:22
1 2
 1/17 Airesx ***** válasza:
95%
Kb. Semmikor. Nem lenne elég időd a párodra. Ha ennyire fontos, válts melóhelyet, én 37,5 órát dolgozok és épphogy van szabadidőm hétköznap az edzés mellett.
2019. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Ne dolgozz ennyit. Ilyen egyszerű. Ha itthon nem tudod megoldani anyagilag, akkor nosza menj ki külföldre, ott is rengeteg magyar nő is van.

Egyszerűen egy párkapcsolat idő és energiabefektetést igényel és nem kevés ápolást. Az nem csak annyi, hogy "hazamész valakihez" és hogy "ne kelljen egyedül aludnod". Ki fog azzal a nővel törődni? Ki fogja boldoggá tenni? Mert te nem az biztos, mert nem lesz rá időd...

2019. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én az elmúlt két napban dolgoztam 37órát. Bár most nem utaztam, inkább az irodámban aludtam. De ez viszonylag ritka, ilyen max havi egyszer van.
2019. okt. 1. 17:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Így kb. semmikor. Hacsak nem mosolyogsz rá valami jó csajra a melóban.
2019. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Rockarc ***** válasza:

Miutan munkahelyet valtottal.


43F

2019. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%

Nincs egyszerű dolgod, ez tény. Én két ország között ingázok, ez sem könnyíti meg az életet :D


Ha esetleg eszedbe jut valami, oszd meg velem.


30N

2019. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na ne, sem a melóhelyen, sem út közben, sem a lakóhelyeden nincs egyetlen, 15-45 közti nő sem?
2019. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy anyagi problémáim vannak. Ezt nem tudom elmagyarázni. Szeretem a munkám, nagyon de érzem hogy nem egészséges már ennyit dolgozni (most is még irodában vagyok). De nem bírom abbahagyni :(

Többször elhatároztam már, hogy nem vállalok el valamit, erre mindig jön a pszichológiai zsarolás, az ügyfél: nyilván az a bajom, hogy több pénz kell, ha ennyiért már nem vállalom-szerinte.

Aztán jó, akkor "megértjük az anyagi" blablabla, legyen 2x. És ha erre határozottan azt mondom: NEM, akkor ha igen nyilván mert sürgős és ezért mást félre kell tenni, de nekik ez nagyon kell, akkor legyen 4x.. És addig nem hagynak békén, amit azt nem mondom, hogy ez is kész lesz péntekig, aztán nem alszok 3 napig.

Külföldi munka csak rosszabb. Itthonról bedolgoztam amerikai banknak. Még az itthoni állapotoknál is agresszívabbak.

Direkt gerjesztik az embert és a határ a csillagos ég. Azért hagytam ott, mert másfél év alatt leamortizáltam magam annyira, hogy kórházba kerültem. Évi kb 200ezer dolláros átlag fizetésre jöttem ki.

Itthon picit könnyebb megállni, hogy elszakadjon velem a ló.


Arra gondoltam egy társ lehet segítene, aki elvonná a figyelmem, vagy valami plusz boldogság forrás stb. De fogalmam sincs hogy ismerkedjek, ha jelenleg a munkán forog minden másodpercben a gondolatom.

2019. okt. 1. 21:24
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Na...mondjuk, hogy elhiszem, hogy évi 200.000 DOLLÁRT keresel...ami még az USA-ban is szép fizu...nos, ha ennyi lóvéval járó melód van, és nem kapsz nőt, akkor megérdemled, hogy egyedül maradj!
2019. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tegnap 21:40


Te ezt nem érted.

Egyrészt nincs 200ezer dollárral járó fizum. Másfél évig kerestem ennyit és annyira kitaposták belőlem érte az összes szuszt, hogy utána közölte az orvosom, ha nem hagyom abba, akkor a nem alvástól, stressztől, a sok koffeintől ami az ébrenléthez kellett, konkrétan rövid időn belül meg fogok halni. Ezt kerek perec megmondta. Nesze neked 200ezer dollár. Ér ennyit?

Szóval inkább itthon dolgozom, mert a munkámat itt sem szeretem kevésbé, csak itthon jóval kisebb a kísértés, hogy széthajtsam magam, de azért itt is van.

Pl tegnap reggeltől este 10-ig dolgoztam, ma is itt aludtam az irodámban, egész éjszaka alvás közben a munkán agyaltam, fél 4 órakor kivetett az ágy, vagyis kanapé.. és egyből nekiestem a folytatásnak.


Tudom az én hibám is :(

Semmi szükség erre, legalábbis anyagilag nincs. De egyszerüen nem tudom abbahagyni. Érdekel és .. bakker megint a munkáról beszélek.


Miért lenne automatikusan barátnőm, ha jól keresek? Ez egy baromság. Pont ez a kérdésem, honnan lenne? Hol ismerkedjek? Az életem 99%-át kiteszi a munka.

2019. okt. 2. 04:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!