Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira megértem hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megértem hogy nincs mellettem a kicsi apja. Hol keressek pot apát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 05:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kambodzsában. Ppl Pot biztosan lenne pot apa.


De mi a kérdés?

2019. okt. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos eléggé zavaros a megfogalmazásod! Nem tudtad kialudni magad rendesen? Együtt érzünk Veled! Fogadd őszinte részvétünket a Veszteséged miatt!


Megpróbálnád még egyszer - a kérésünkre - másmilyen megközelítésben feltenni a kérdésedet? Mindannyian szívesen segítenénk, ha megérthetnénk a mondanivalód lényegét!

2019. okt. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (elsősorban) ne pótapát keress, mert valaki ettől megijed és elmenekül. Ismerjétek meg egymást az illetővel és majd meglátjátok, kialakul. Egyébként teljesen érthető ez a törekvés, csak mondjuk társkeresőn fura lenne olvasni olyan hirdetést ami úgy kezdődik: "egyedül maradtam, pótapát keresek"...
2019. okt. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha megérted, hogy nincs melletted, akkor nyilván oka van, hogy nincs ott. Gondolod, hogy valaki másnál ugyanez az ok nem merülne fel? Pót apa pedig nem kell. Majd esetleg idővel megismerkedsz valakivel, akinek jó kapcsolata lesz a gyerekeddel, de konkrétan pót apát keresni kimondottan idióta gondolat.
2019. okt. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha kifejezetten pótapát keresel,az egyedülálló férfiak mint én is ezt hamar le fogják vágni,és pánikszerűen,fejvesztve fognak menekülni.
2019. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez a pótapa úgy hangzik, hogy kéne valaki, aki eltartja a pujádat...

Ezt inkább hagyd a fenébe!


Olyat keress, akivel normális kapcsolatod lehet, akivel szeretitek egymást, azaz egy olyan normális társat, aki elfogadja a gyerekedet is 🙂


Bár nem tudom mi a szitu... ennyiből az is lehet, hogy apuci kamionozik, és csak kéthetente jár haza pár napra, meg az is, hogy meghalt...


Nyilván a kamionos dolognál tényleg nehéz valódi apamintát találni, de talán ha többet találkoznál férfirokonokkal, akkor talán ragadna a gyerkőcre valami „apai” minta is, esetleg olyan helyre járatni oviba, ahol óvóbácsi van.. (ha olyan korú)


Szóval legközelebb fejtsd ki, hogy mit szeretnél, mert így nagyon körbe lehet lőni a témát...

2019. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy automatikus szövegjavítónak, vagy fogalmazási hibának köszönhető a "megértem" szó, de ha tudod mi a hibád, tudsz rajta változtatni - akár szakember segítségével - hogy ne hibázz párkapcsolatban. Esetleg az "elfogadom" szót szeretted volna írni helyette?

Volt amikor társkeresőre regisztráltam és egy távoli ismerős írt rám azonnal regisztráció után, hogy a lánya fél éves és "ő még bárkit elfogad apaként", "nem tudja engem mennyire köt a munkám lakhelyemhez de ha gondolom megpróbálhatunk ismerkedni". Sosem beszéltem vele személyesen... Nekem ez az egész fura volt... Kb hasonlóan érezhetnek azok akik számára nyilvánvalóvá válik, hogy pótapát keresel elsősorban.

2019. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyira megérzem !!!! Bocs ez a hülye telo javítgat mindig azt hülyeség a vége.
2019. okt. 4. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Így értem. Pótapát ne keress, normális férfi menekülni fog mellőled.

Társat keress! Aki mellesleg apja lesz a gyereknek.

2019. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Anyagilag érzed?
2019. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!