Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik kellenek ahhoz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik kellenek ahhoz, hogy az embernek helyes, kedves barátnője legyen? (Tulajdonságok, dolgok, bármi? Mondhatjátok)

Figyelt kérdés

Egy listát kérek tőletek, hogy mikkel kell ehhez rendelkeznie egy férfinak, hogy nagyon nagy eséllyel sikerei legyenek. Ide most sok minden jöhet, bármi amit te csak annak gondolsz: Belső tulajdonságok, személyiség, anyagi javak, tényleg bármi, ami segít.

Csak ennyit kérek, hogy legyenek dolgok felsorolva, amik ha most még nincsenek is, de kitartó, kemény munkával elérhetőek és lehet rajtuk változtatni akár 3-5-10 éves távon is. És így is félek, hogy a kérdés trollmágnes lesz, de légyszi ne ostobaságokat, hogy 2 milliard forint, vagy Brad Pitt arc.


Helyes lány alatt nem valami olyanra gondolok, hogy a lányok topmodellnek kinéző pár százaléka. Ne legyen túlsúlyos és aranyosabb, helyesebb arca legyen. Ezeknek ha szétnézek az utcán, gyakorlatilag közel minden második nő megfelel, ezért nem óriási elvárások.


2019. okt. 6. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Az a baj, hogy az IQ nem fejleszthető. Anélkül mit akarsz?

A B terv: legyen pénzed. Rengeteg, és annál is több. Akkor mindent meg lehet oldani. Egy jó sebész Brad Pittet is csinál belőle, egy edző befejezi a munkát, amúgy meg 1milliárdos vagyon felett már inkább elhajtanod kell a szép nőket.

2019. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom masnak mi kell, de szamomra:


Tetszedjen nekem. Direkt nem irom,hogy milyen haj, szem, test stb. Ha tetszik, akkor tetszik, ha nem, akkor meg nem. Ezzel nincs mit csinalni. Sosem szerettem kulso szempontjabol a felsorolast, lehet,hogy epp teljesen mas pasi fog tetszeni,mint ami az idealom pl.

+legyen meg a kemia.


Legyen munkaja es eleg legyen a fizetese arra,hogy eltartsa magat. Nem, engem nem kell eltartania, sot fizetnie sem kell semmit, majd en fizetem magamnak.

Elony,ha nem otthon lakik, bar en egyedul elek, szoval igazabol az sem nagy problema, ha a szuleivel el meg, nalam ugyis tudunk lenni kettesben.

Hozzatennem,hogy legyen a celjai kozott az,hogy nem akar a szulei nyakan elni orokke.

Legyen hazias, nem szeretem, ha valaki anyuci pici fia es a feneke is lenyegeben ki van torolve. Hosszabb tavon, ha egyutt akarna velem elni,akkor ki kell vennie a reszet a hazimunkabol, konyorges nelkul. Aki nem ilyen, azt offom eleg gyorsan.


Legyen valamennyi esze, nem kell atomfizikusnak lennie, de lehessen vele beszelgetni ertelmesen.

Huseges, vicces, megerto, lehessen vele kirandulni, utazni(nem Foldkoruli alomutra gondolok).


Legyen fogalma a jovojet illetoen, ha most pl.nem szereti a munkajat,akkor legyen rajta az ugyon,hogy masikat keressen, vagy ,ha ehhez az kell,hogy kepezze magat,akkor tegyen is erte.


Kb ennyi. Azthiszem nem akkora elvarasok ezek.

2019. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdeményező készség.

Ezek szerint minden második lány megfelel, és van 10 éved. Simán össze fog jönni, nagy a merítés.

2019. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csajozási tippek kezdőknek:

1. Tipp: ne legyél ronda


Milyen listát? :D

Azt hiszed olyan különleges embernek kell lenni ahhoz, hogy egy átlagosan csinos nőd legyen?

Nézd már meg hány tróger mászkál ilyen lányokkal.

Azt hiszed tudnak valamit amit te nem?

Egyszerűen jobban néznek ki mint te.

2019. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az számít, ha törődik velem, komolyan érdekli, mi van velem Nem azt várom el, hogy mindennap ajándékokat hozzon vagy ilyesmi, meg hogy kiszolgáljon vagy eltartson, nem. Csak, hogy érdekeljem, észrevegye, ha rossz napom van, ha szeretethiányos vagyok stb. Azt sem bánom, ha kicsit birtokló hajlamú, abban az esetben, ha ez abban nyilvánul meg, hogy szeret és mindig tudni akarja mi van velem, ha félt stb. És ebbe így az is beletartozik, hogy ne csaljon meg, ne flörtöljön más lányokkal.

Szóval összességében: szeretet, törődés, érdeklődés a másik iránt, hűség. A többi bármiféle probléma, ami felmerül, megoldjuk. Mert ha két ember igazán szereti egymást, akkor semmi nem jelenthet problémát. Nekem az érzelmek számítanak igazán.

(Zárójelben megjegyzem, hogy bár nem a külsőt nézem, de az ideálom az a barna szem, sötét haj. De nem ez a legfontosabb, mivel a mostani barátomat, -aki szőke-kék szemű-, úgy érzem sose tudnám elengedni, szinte összenőttünk, akkora a rajongás egymás iránt. Épp egy csalódásból lábaltam ki, iszonyú bizalmatlan voltam, de megnyerte a szívem.

2019. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A külső nekem mindegy, ne legyen túlsúlyos és ápolatlan, plusz semmi piercing, sem fültágító, ezektől kiráz a hideg.

Belső: nincsenek nagy elvárásaim. Kedves, türelmes, toleráns, céltudatos, legyen jövőképe, társaságkedvelő, hűséges, intelligens. Nagyjából ennyi. Nem várok sokat, de ezek szerintem nagyon fontosak.

2019. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

#4: "Nézd már meg hány tróger mászkál ilyen lányokkal."

Nemcsak hogy trógerek, de akkora bunkó, tahó, primitív csövesek, hogy gyakran még a szemem is elkerekedik, hogy ezeken a suttyókon mit esznek az amúgy elég jól kinéző nőjük.

2019. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Pénz, k..va sok pénz.
2019. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lista? Te lista szerint eled az eleted? Pff
2019. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!