Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkezdek valakivel ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdek valakivel ismerkedni, és nem akarom megosztani vele a dolgaimat? 23/L

Figyelt kérdés
Ha elkezdek valakivel ismerkedni, egy ideig jól megy a beszélgetés minden, érdekel a másik, szívesen megosztom vele a dolgaimat. De aztán eltelik egy kis idő, találkozunk stb és elmúlik ez. Nem akarok neki semmit elmondani a napomról, akkor ő elkezd kérdezgetni az pedig egyenesen feldühít. Például az éppen aktuális férfi a napokban 3x is megkérdezte hogy sikerült-e befejeznem a beadandómat - persze figyelmes meg minden, de nem akarok erről beszélni... nem akarok jópofizni, kedveskedni, aranyosan beszélni, cukin szép álmokat kívánni... sosem voltam mondjuk aki ilyeneket csinál, a leghosszabb párkapcsolatomban is probléma volt, hogy a másik fél sokkal “aktívabb” volt a hétköznapi csevelyben. Engem viszont ezek nem érdekelnek. Nem szeretek feleslegesen beszélni, vagy legalábbis amiről úgy érzem, hogy csak azért van, hogy beszéljünk. Nem igazán tudom megfogalmazni mire gondolok, vagyis csak ha kisregényt írnék úgyhogy abba is hagyom :D remélem valaki értette. Szerintetek majd jön egy olyan, akivel nem lesz bennem feszültség a kommunikációtól (tudom, hogy a kommunikáció alap dolog és ha feszültséget kelt bennem már rég rossz, de ez alapból se ment nekem sosem könnyen)? Remélem lesz, aki majd megérti, hogy más igényeim vannak ilyen téren... de sosem tudom, hogy ismerkedjek tovább amikor már azt érzem, hogy nem bírok vele beszélni?
2019. okt. 9. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Te egy ilyen semmilyen ember vagy akit nem igazán érdekel sokminden. Legalábbis én ezt vettem le.

Nem bántásból.

2019. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De sikerült befejezned a beadandódat?
2019. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az üres csevejt én sem szeretem. Attól még ellehet lenni valakivel párkapcsolatban, ha alig beszélnek ilyenekről szerintem. (de ahogy észrevettem erre sokan nem vevők és negatívumnak veszik sajnos)


26/F

2019. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Szívemből szóltál. Ugyan ez vagyok, csak férfiben. Gyűlölöm, amikor suliról kérdeznek olyan kérdéseket, amikről bűzlik, hogy őt sem érdekli, csak a beszélgetést fent kell tartani. És ez a problémám...egy beszélgetést ne tartsunk fent. Ha fent kell tartani, az már régen rossz. Ha nincs mit mondani, akkor inkább hallgassunk.


22F

2019. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélgess senkivel. De ha ilyen uborka vagy akkor ne várd el, hogy bárki is érdeklődjön irántad.
2019. okt. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!