Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, Veletek közölte már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Veletek közölte már nyíltan férfi, hogy nem vagytok szépek/vonzóak? Utasitottak már el Titeket nyíltan?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válasza érdekel.
2019. okt. 10. 23:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Állandóan.
2019. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :/ Tudom, hogy milyen rossz.
2019. okt. 10. 23:35
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Olyan volt, hogy miután én visszautasítottam, közölte, hogy amúgy is tök picik a melleim és lapos a fenekem, ami neki nem vonzó.
2019. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
#1,3 butaság. Ilyen nincs. Egyetlen nőt se utasitanak vissza a külseje miatt. Főleg nem a kis mell miatt.
2019. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
#4 nem értetted, nyilván csak sértődöttségből mondta. Egészen addig tetszettem neki.
2019. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4# De bizony van ilyen! Én tanúsítom.
2019. okt. 10. 23:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nok és férfiak is mondták már hogy nagyon csunya vagyok. Idegenek es csaladtagok/barátok is. Próbálok csinos lenni, de az arcom csunya..Egyszer vallottam szerelmet egy fiunak, ő elutasított es letorolt, majd amikor legközelebb találkoztunk úgy csinált, mintha nem is ismerne. Gimiben próbáltam fiúkkal beszélgetni, de mindenki lekoptatott egy két szavas válaszokkal, az elhizott népszerűtlen fiúk is, pedig en barátságnak is nagyon örültem volna, v csak egy egyszerű beszélgetésnek..Duhito látni, amikor neten irjak, h minden lanynal sorban allnak stb..Persze nekem 15 evesen megmondta egy fiú hogy szerinte olyan csunya vagyok hogy nem számítok lánynak, így már ertem végülis...
2019. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

"Duhito látni, amikor neten irjak, h minden lanynal sorban allnak"


Igen, mintha látatlanul hazugnak neveznének. Nekik van egy kattanásuk, és azt mondják, az életed, a tapasztalataid nem igazak.

2019. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7# Nagyon sajnálom, hogy ilyenek történtek Veled, együttérzek Veled es a 8-as valaszoloval is. Olyan nehéz ez a küzdés meg reménykedem, hogy egxszer az atlagos szint
2019. okt. 11. 00:21
 10/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a telefon önállósitotta magát...


Szóval olyan nehéz abban rememykedni, hogy egyszer talán majd a normális szint alsó határát súrolni tudnánk. Nekem azt mondták, hogy inkabb tescos zacskót kellene húzni a fejemre, az is szebb lenne.

2019. okt. 11. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!