Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem társat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem társat találni ilyen adottságokkal? (vagy inkább hiányosságokkal)

Figyelt kérdés
Nagyon vágyok arra, hogy legyen egy társam, de a szexuális adottságaim miatt úgy érzem esélyem sincs :( kicsi a péniszem (11cm), sokszor nem @ll fel és hamar elspriccelek. Első alkalom után mindig próbálnak megnyugtatni a barátnőim, hogy szeretnek és emiatt nem fognak elhagyni, aztán fél év után mégis otthagynak :/ tudom, hogy a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, ezért már úgy érzem, hogy nem lesz senki aki így el tud fogadni. Van olyan ismerősötök, aki hasonló problémákkal küzd, mégis talált társat?

2019. okt. 12. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem például nem fontos a szex, de mellettem meg pont ezért nem akarna maradni hosszútávon senki.
2019. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ha megtalálod azt az embert, aki elfogad az adottságaiddal együtt, és te megteszel a többi dologért mindent, akkor nem lesz baj.

Egy szexuálpszichológust minden kép keress föl. A korai elélvezésen tud neked segíteni, mert annak lelki okai vannak.

És egy nőt nem csak a péniszeddel tudsz kielégíteni. Ha a nőnek is jó és neked is, akkor szerintem nem lesz gond.

Csak ne hagyd, hogy az önsajnálat elvigyen...rossz irányba... a jóért meg kell küzdeni.

Hajrá!

2019. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem törődsz azzal, hogy mi történik, akkor probléma sem jön létre. A kicsi péniszed egy dolog. Az pedig egy másik dolog, hogy emiatt rosszul érzed magad. Nem muszáj rosszul érezned magad. Amiatt se, ha esetleg emiatt elhagynak. A te választásod, ha rosszul érzed magad, és nem a péniszed mérete az oka.
2019. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%

Mivan? 11cm elég ahhoz, hogy egy nőt kielégíts. Az már más dolog, hogy nem áll fel és korai magömlésed van. Ezeken lehet segíteni ha viagrával sokat csinálod. Az átlag szerszám méret 13cm. Az ázsiaiaknak még kisebb...szerinted ők nem szaporodnak? Legalább sikerül kiszűrni a felszínes lányokat vele.

Szerintem inkább ne agyalj ezen és minden problémád megoldódik. Természetesen ha elsírod magad, hogy senkinek sem kellesz, a nők hülyének fogják érezni magukat, hogy veled vannak. Inkább ha egy lány azt mondja, hogy kicsi, mond azt, hogy "érdekes eddig egyik nő sem panaszkodott emiatt". Az, hogy nem áll fel lehet lelki vagy pszichikai probléma is...nem tudsz ellazulni.

2019. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%

#5


Mekkora egy idióta gyökér vagy.

Ne érezze magát rosszul emiatt?

Hát hogy érezze, legyen tőle boldog?

Változtatni sem tud rajta ember.

Megnéznélek ha a helyében lennél.


#6


Te honnan vetted hogy 11 cm-el ki lehet elégíteni egy nőt?

Talán nő vagy és dugtak már meg úgy ekkorával hogy nem bírtál leszállni utána az ágyról? :D

Ja és az átlag 15-16 cm de ne zavarjon.

2019. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

"Te honnan vetted hogy 11 cm-el ki lehet elégíteni egy nőt?"

Fogalma sincs róla hogy miről beszél, szerintem még szűz. Én voltam már több nővel és tudom, hogy minden vaginának más a mérete belül. Van amelyikbe már nehezen megy bele a 15 cm-es pénisz, és van olyan amibe akár nagyobb is beférne. Egy dolog biztos: a 11 cm-es péniszt nagyon sok lány nem érzi meg, túl kicsi a vaginájának.

2019. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én a statisztikákból vettem...csupán be kell gépelni a gugliba és kidobja a választ. Vagy ti több farkat láttatok, mint amennyi a statisztikában fel volt használva? Így már elhiszem, hogy semmi nem elég hosszú számotokra.
2019. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
És akkor még az átmérőről és a technikáról szó sem esett...na de hát ti tudjátok, én realista vagyok.
2019. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
74 százalékos, hiába erőlteted és próbálod körülírni a dolgot, tudjuk hogy mit akarsz mondani: kis 11 centis farokkal is ki lehet elégíteni egy nőt. Ami részben igaz, ha nem a farkadat használod hanem a nyelvedet vagy az ujjaidat.
2019. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

#7

Mi értelme van annak, hogy rosszul érzi magát tőle, amikor megteheti, hogy nem érzi magát rosszul? Attól jobb lesz, hogy rosszul érzi magát?

A körülményeknek nem kell meghatározniuk, hogy hogy érzed magad. A te döntésed, ha a körülmények meghatározzák a kedved. Vagy te, van a körülmény, és van a döntésed, ami szerint emiatt rosszul érzed magad.

A probléma tehát itt nem a kicsi pénisz, hanem maga a döntés, hogy emiatt rosszul érzi magát.

Nekem meg vékony a péniszem, ha már itt tartunk, mégis tökéletesen jól érzem magam vele, mivel felismertem, hogy ennek a körülménynek nem kell meghatároznia a kedvemet, az önbizalmamat, az önbecsülésemet.

2019. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!