Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Amikor megláttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Amikor megláttok egy esküvői párt, akkor ti is szoktátok érezni azt, hogy baromira nem tudnátok magatokat elképzelni egy menyasszony oldalán?

Figyelt kérdés

Akárhányszor látok ilyen leendő házaspárt egy esküvőn mindig azt érzem, hogy számomra ez lehetetlen esemény lenne. Eleve nincsenek is haverjaim/spanjaim akiket elhívhatnék. Munkahelyem/egzisztenciám sincs tehát vicces belegondolni, hogy én 26 évesen esküvőt szervezzek a barátnőmmel (ami soha nem volt). :D

Bizonyos fokú szociális fóbiám is van, tehát pánikolnék a bevonuláskor/szertartáskor ill. táncolni is béna vagyok. Meg természetesen a külsőmről már nem is teszek említést, hiszen bárki simán összekeverne engem a koszorúsfiúval, amennyire én férfias vagyok. 😂

[link]

Az utóbbi időben 2 esküvőre is hívtak és egyikre sem mentem a szüleimmel, mert baromira nem érdekelt másnak a romantikázása és en bloc az élete. Nem létező barátnővel meg felesleges lett volna elmennem magam, hogy utána minden vénasszony kérdezgesse, hogy "ilyen helyes fiatalembernek miért nincs barátnője" miközben a csaj vendégek/koszorús lányok ott is levegőnek néznek.

Szóval amikor látom manapság a vőlegényeket akkor azt kell megállapítanom, hogy fényévekre van tőlük az én szintem.

[link]

[link]

Mondjuk az is igaz, hogy már régen is érezhettem, hogy lúzer pasi vagyok, mert gyerekként is utáltam esküvőkre menni.



2019. okt. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vízöntő vagyok, de nem szeretnék esküvőt.
2019. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem képzelek semmit, mert a figyelmem mindig a jelenben van, nem az elmében elveszve.
2019. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem más boldogsága öröm, nem kő tehetnek róla, hogy luzer vagy.
2019. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalon házasodtam, így ebben a szituban nem tudok mit mondani. Viszont, az első babánkra 6 évet vártunk. Az is hamarabb lett terhes nálam, aki az első években még hangoztatta, hogy ő sosem akar gyereket... mégis tudtam örülni a boldogságuknak, hiszen attól, hogy nekik is nehezen jön össze a baba, nekem nem lesz gyorsabban. Az esküvő ugyanez a kategória. Nem lesz neked hamarabb párkapcsolatod, mert ők sem találják meg egymást. Ha nincs kedved hozzá, ne menj el, a saját boldogságodért pedig akár pár kell hozzá, akár nem, tegyél!
2019. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Távolinak éreztem, de sosem búslakodtam (főleg, hogy az egyedüllétben is elég sok értéket találtam). A szűz és a megkeseredett, az két nagyon külön dolog. Elég sokáig voltam szűz (még 26 évesen is), de mindig tudtam örülni a számomra fontos emberek boldogságának. Na meg jókat buliztam a lagzikon, akkor is, ha a vacsorán anyám ült mellettem.
2019. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy hosszú magyarázat is lesz, azt nem olvastam el. A kérdésre a válaszom: nem, nem szoktam ilyenre gondolni.
2019. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!