Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy valaki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki soha életében nem lesz szerelmes és nem lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nekem többen mondták, hogy most házasodjak meg keressek férfit mert ahogy idősödöm már nem lesz igazi szerelem, elváltakat találok stb. Nekem egy darab kapcsolatom volt idáig, de közel sem éreztem a lángoló szerelmet, sőt...Azóta viszont semmi nem jött össze, ha én kezdeményeztem visszautasítottak nálam pedig nem kezdeményezett senki vagy pedig olyan, akihez bárhogy próbálkoztam nem tudtam elkezdeni vonzódni.

27 N



2019. okt. 16. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Létezik. Nem egyet ismertem, ismerek.
2019. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Létezik férfiaknál inkább mert nem talál nőt, nők meg tudatosan élnek így sajnos. 42f nekem van családom csak szex nincs már ez se sokkal jobb, de nem unatkozom és magányos csak lélekben vagyok...
2019. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerelmes én se voltam soha, de mélységesen szeretem a férjem. Nem volt nekem se, csak 2 kapcsolatom.
2019. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Pap / apáca pl.
2019. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolata attól még lehet az embernek ha nem szerelmes. Létezik az egészséges szexualitás. No már most ha valakinek sosem jön össze az a partner akibe szerelmes. (Mondjuk mert már foglalt.) akkor az maradjon egyedül akár éveken keresztül. (???) No, NE. Az élet nem fekete-fehér.
2019. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked volt már kapcsolatod szóval mit izgulsz. Én is azt hittem nekem sose lesz aztán valahogy összejött majd véget is ért. Én úgy vagyok vele hogy kipróbáltam, nem voltam benne jó, de nem is vágyom rá többé. Legalábbb elmondhatom hogy már nem vagyok szűz voltam nővel. Annyira nem nagy dolog, ahhoz képest amit az emberek hajlandóak megtenni érte. Illetve ha nagyon igenyelném vannak fizetős szolgáltatások...
2019. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen egyszer sikerült nagy nehezen összehoznom a pàrkapcsolatot de azóta semmi és annak már jó ideje, úgyhogy szerintem akkor csak szerencsém volt.

Oké, hogy férfiként neked ott a fizetős, de nőként? :D

2019. okt. 27. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:

"Oké, hogy férfiként neked ott a fizetős, de nőként? :D"


Egyet csettintesz egy szextánskeresőn és ezért ütik le egymást. Szerinted a pasik mért kénytelenek fizetni.

Ha én nőnek születek eddig 20-as éveimben már átmentem volna fél Europán.

2019. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Sosem volt kapcsolatom, csak filmekből tudom, milyen lehet a szerelem, mert még sosem éreztem. Azt már tudom, milyen amikor tetszik valaki, de a boldogsághoz ez kevés. 29/F
2019. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barnabas333 ***** válasza:
Van olyan kollégám aki 42éves és még kapcsolata sem volt. Meg ismerek férfi gyülölő nőket akik nem is akarnak kapcsolatot, pedig csinos 40es nők. De, hogy jó példával is szolgáljak vannak nők akik 36-40évesen találják meg a boldogságot és alapítanak családot. Mondjuk, hogy meddig lesz az azt ne boncolgassuk...
2019. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!