Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. 184 cm. 74 kg. Szűz. Régen kövér voltam. De lefogytam. Minden nap csinálok gyakorlatokat. Azzal tartom formába magamat. Észre veszem ha bejövök egy nőnek. De nem tudom kihasználni a lehetőséget. Nem tudok élni a kínálkozó helyzettel. A korosztályommal szinte nem is tudok beszélni. A nálam jóval idősebbekel, akár nyugdíjassokkal tudok szót érteni.

2019. okt. 18. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a pcsbol tudjunk h miert nem tudsz???
2019. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudjuk*
2019. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Könyrögöm valaki szopjon le..
2019. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Görcsösen be akarsz csajozni. Így nem fog menni. Engedd el, érezd hogy nincs tétje. Utána menni fog :)
2019. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem tudja megmondani senki. Sok oka lehet.


"De lefogytam. Minden nap csinálok gyakorlatokat. Azzal tartom formába magamat."

Ez az ég világon nem jelent semmit. Kövéren is lehet valaki csajozógép és izmos, kidolgozott testtel is lehet béna. Nem mérvadó igazán.


"Észre veszem ha bejövök egy nőnek. De nem tudom kihasználni a lehetőséget."

Milyen lehetőséget? Attól még hogy te bejössz egy csajnak (legalábbis ezt gondolod), miért lenne bármire is lehetőség? Ne akard saját magad átverni és csak azért görcsösen, kényszerűségből ismerkedni vele csak mert egy lehetőségnek gondolod. Annál rosszabb nincs, mint amikor olyan emberrel akarsz összejönni, aki valójában nem is tetszik neked.

2019. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.-k válaszolónak. Volt hogy buliba egy csaj hozzám nyomta a mellét. Én meg teljesen leblokkoltam. El is mentem a csaj közeléből. Erre értettem, hogy nem használom ki a lehetőséget.
2019. okt. 19. 12:28
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy otthon nem segítettél anno eleget, és ennek híre ment. Ezért a lányok kicsit semmirekellőnek tartanak. Tudod, milyen a pletyka, ha szárnyra kap...


Azért ne ásd el magad, fiatalnak számítasz még, férfi létedre, kimosakodhatsz a kellemetlenségekből.

Dolgozz, bánd meg őszintén a bűneidet, hajrá!

2019. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!