Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos kinézetű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos kinézetű pasi miért utasít vissza egy csinos nőt, ha tetszik neki?

Figyelt kérdés
Szingli mindkettő, gyerek sincs, se semmi ilyen. A kémia is megvan közöttük. A pasi nem alfahím típus, sőt, és egy ideje már nincs senkije. Elhívja a nőt randizni, aztán meggondolja magát. El is mondja, hogy tetszik neki a nő és vonzódik hozzá, de mégsem tudja mit akar. Miért?
2019. okt. 23. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán rájött, hogy mégsincs kedve egyéjszakás kalandra, kapcsolatra meg nem látja alkalmasnak a nőt.
2019. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív dolog, de inkább arra tenném, hogy nem az esete a hölgy, és nem akarja hülyíteni.

Aki huzamosabb ideig nincs lekötve párkapcsolatban, sokkal válogatósabb, mert nem pánikszerűen keresi a párt magának, hanem megfontoltan, és lehet hogy volt egy pont, ahol úgy döntött, inkább mégse. Ennyi infó kevés megállapítani, mi is történt, de erre tehető fel, amit írtam...

2019. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Még sincs meg az az igazi kémia. Az is lehet a nő stílusa, viselkedése, gondolkodásmódja, stb nem jött be.

Attól, hogy egy nő csinos, akár top kinézetű, még nem biztos, hogy jön az igazi kémia, vagy sok más nem jön be.

2019. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az történt, hogy valószínűleg komoly kapcsolatot keres a férfi és mellette elég intelligens is lehet. Meg tudja különböztetni a kanosságot attól, hogy tetszik neki egy nő (már kívül belül, mindennel együtt).

A kinézet és a kinézet alapú vonzalom elég kevés egy kapcsolathoz. Én is utasítottam már vissza így nőt.

2019. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a csinosság nem elég egy párkapcsolathoz.
2019. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is kapcsolatot szeretnék, de ahhoz randizni kellene, csakhogy ő visszamondta... De közben mégis érdeklődik...
2019. okt. 23. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Valszeg a csajt ilyen fellángolós, pasikat cserélkgetős fajtának nézi, és fél, hogy összejönnek, aztán attól kell rettegnie mikor lép le a nő.

Röviden szakszóval f45zpillangónak hiszi a nőt.

2019. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy mégse akar tőle semmit. Vagy jött jobb nő. Ez van.
2019. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, azt, hogy csinos valaki, feldughatja. Ez baromi kevés. És agyban sem lehet eleresztve, ha erre nem jött rá. Ha még le is fikázza a pasit, hogy átlag, akkor meg ne vinnyogjon utána. Másnak lehet ő a top.
2019. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9-nek igaza van, és ezt viselkedésből érezni lehet. Én sem tudnék olyannal összejönni, aki szerint átlag vagyok. És nem az a baj, ha egy nő sok tulajdonságokat átlagosnak vagy átlag alattinak tartja, tisztában vagyok vele, hogy vannak ilyen tulajdonságaim.

Viszont ha ő ezt látja meg bennem, nem pedig azt, amiben pedig jóval többet tudok nyújtani, mint más (nem anyagi dolgokról beszélek), akkor én sem szeretnék vele lenni.


Ezt a lányt szívesen megkérdezném, hogy saját magának meg tudja-e fogalmazni legalább, hogy miért pont ezzel a sráccal akar ismerkedni, miért nem egy másik "átlagos" sráccal..


Ne hidd azt, hogy egy normális ember ezt nem látja rajtad kívülről, vagy nem érzi.

2019. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!