Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki azt hogy csak akkor jár nő ha rendbetettem az életem?

Figyelt kérdés
Nekem ojan nő kell aki törödö meg minden. Akivel együtt lehet rendbetenni az életem. Ez lene a szeretés lényege nem?

2019. okt. 23. 17:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ja és nem vagyok lúzer!!!

Amig suliba jártam ojan nöm volt amit akartam. Miota tulmentem az éretcségin azóta változtak meg a nök. Mostanába már minden bajuk. Annak is akinek régen bejötem. Elszáltak a nök. Nem?

2019. okt. 23. 17:40
 2/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%

Nem.

Itt arról van szó, hogy egy nő férfiként akar tekinteni rád, nem azért lesz veled, hogy mentoráljon. Legyen rendben mindened, legyen állásod, legyen hol laknod, legyen ambíciód és utána a kisebb-nagyobb dolgokban melletted fog állni és segíteni. Azt ne várd egy nőtől, hogy ő fog kihúzni a csávából.

2019. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen helyesírással és foglamazással honnan van "éretcségid"???
2019. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Fogalmazással*
2019. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Erre a szándékos rossz írásképre még gyúrjál rá kicsit.
2019. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Jááááj, de kisebbségi kírdís ez tezsvírem...


Olcsó trollkodás ez, semmi több. Jelenteni!

2019. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Na igen, a helyesírás sokat számít a nőknél, gondolom élőben is furán viselkedsz.
2019. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Trolloknak troll csaj jar.
2019. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Telefonról írok az javítsa át azért rossz!!!! De. Ea kérdésre válaszoljatok már.
2019. okt. 23. 17:45
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

A nőt, akire te vágysz, pszichológusnak hívják, de jobb esetben is csak az anyádnak.


Figyelj, emberek azért mennek egy kapcsolatba, mert a másik mellett jól érzik magukat. Lehet, hogy lesznek nehézségek, amíg összecsiszolódnak, utána meg az együttélésből adódóan, de sajnos tudom, milyen, mikor nem csak a saját életedre és a párkapcsolatodra kell figyelned, hanem a másikat is összelapátolni és nem egy kellemes helyzet. Emellett a másik automatikusan alárendeltté válik hozzád képest, azt meg nem hiszem, hogy két nem egyenrangú fél között létezik normális párkapcsolat.

2019. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!