Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek "kanos" nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek "kanos" nők, akik kétségbeesettségükben rászállnak férfiakra, vagy ilyen csak fordított esetben a jellemző?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
igen. Ezért léteznek szimpla szexkapcsolatok.
2019. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Léteznek.
2019. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De én most olyan esetre gondolok elsősorban, ahol esetleg a férfi vissza is utasítja a nőt, szóval egyoldalú a nő részéről a közeledés.
2019. okt. 24. 12:15
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

#3

Millió - zömében amerikai - film is született erről, biztos egy tucattal láttál te is.

Elmebetegek nemtől függetlenek, mert az ilyen egy sem normális!

2019. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
95%
Én most egy ilyen nővel ismerkedek. Meglepően csinos 29 éves nő. Férje nem foglalkozik vele talán azért de talin úgy rám mászott hogy nagyon. Amúgy nem vagyok helyes életemben 2 nő volt szexuálisan pedig már 35 vagyok
2019. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Léteznek, bár ritkán s szerintem annál is ritkábban “kanos” a nő, akár szeretethiány miatt is rászállhat a férfira.
2019. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a hatossal. Ott figyelmet és szeretetet is akarnak a szex mellett, addig is megkapják.
2019. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 LT83 válasza:
83%
Léteznek sajnos vagy hálisten kinek mi. Nekem sikerült most egybe bele botlanom. Most ott tartunk hogy ő adott fel engem zaklatásért.... egy igazi hárpia lett hogy pár alkalom után azt mondtam neki hogy vége. Úgy hogy szerintem vigyázni kell velük...
2019. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Ja, de az ilyenek többsége általában közveszélyes, ők azok akik elrabolják az adott férfit vagy ilyesmi - kisebb mértékben pedig az aki betör az öltözőbe, hogy elvigye egy retkes pólóját és zaklatja.


És nem "férfiakra", hanem csak arra az egyre akibe rögeszmésen "beleszerettek" (bár ez a szó nyilván nem igaz). Durvább esetben meg is ölik az adott férfit - de ez ritka - mert "ha az enyém nem lehet, az életnek nincs értelme, másé ne legyen stb." Ez a szélsőséges réteg aki lazán bekamerázza a lakásod titokban és beszól olyanokat, hogy "szeretem nézni ahogy alszol" ilyen tekintettel: [link]

2019. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

"Úgy hogy szerintem vigyázni kell velük..."

Vigyázni ám, mert olyanok mint a cigányok, vagy még rosszabbak. Ha valami nem úgy alakul ahogy eltervezi, az összes jogi eszközt beveti ellened. Ő a szegény nő, tehát te megerőszakoltad, vagy ő a szegény kisebbségi, ő ott se vót, mert nem adtál neki cigit s meg akartak késelni... Ismerem a férgesét mindegyik csoportnak. Ezek már csak ilyenek... :/

2019. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!