Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó érzésű 35-45 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzésű 35-45 közötti férfitól-nőtől várnám a választ.30s nő vagyok. Szerintetek, aki beteg pl. endometroizises, pajzsmirigy problémával, autoimmun betegséggel küzd, de még szingli, az hogyan találhat magának párt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Milyen tünetei jelentkeznek rajtad? Nyilván tudtában vagy annak, hogy túlnyomó többségünk nem ismeri ezeket a betegségeket, és valószínűleg nem mindenkinél ugyan azok a hatásai, mint nálad.
2019. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Ne az első randin kezdd el ezt ecsetelni. Sok férfi azt sem tudja mi fán teremnek ezek a betegségek. Egyébként családban van ilyen betegséggel küzdő nő. Férjnél van már. Neki a kapcsolatuk alatti 10 évben alakultak ki ezek a betegségek, de a férje támogatja mindenben. Pl a pajzsmirigy gondok nála hízáshoz vezettek. A férje nem lépett le emiatt.
2019. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg kedves csupaszív pasi vagyok. Akarok gyereket!!! Nekem kellene ennyi bajjal nő. Bocsánat:(
2019. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy mások. Rohadt sok embernek van. Meg párja is.
2019. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szeretnék,e téren tájékozott épebb felnőtt embertől kapni válaszokat!

Olyantól,akinek volt ilyen baja vagy lenne hasonló vagy ilyen baja,netán ismer valakit,akinek van,volt ilyen baja.


Lehetőleg a korosztályból írjanak ,köszi amegértést .

2019. okt. 27. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Még teljesen egészségesnek se könnyű. Ez a korosztály többnyire már a foglalt kategória :(
2019. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Olyat keress, aki nem akar gyereket. Azt nyilván nem zavarja, mert ezen kívül nincs a párodra nagy hatása.
2019. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez nagyban függ attól, hogy a mindennapi életed mennyire befolyásolja. Szerintem ezektől még találhatnál párt.


Én mentális problémákkal küzdök, szóval valahol átérzem.

2019. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
77%
Én 30 vagyok a párom 32 éves Nő volt, akinek pajzsmirigy alulműködése autoimmun betegsége és endometriozisa volt. 10 év alatt gyakran meg küzdöttünk mindezekkel, de ezek nem olyan problémák, amelyek pl engem elriasztott volna. Aki nem tudja ezt elfogadni, akkor jobb ha mást keresel. Ha többször vagy életvidám, mint olyan napokon amikor nem lehet teljes életet élni. sajnos egy másik betegség miatt megromlott a kapcsolatunk, ami nem sorolható ide a többihez. biztos fogsz magadnak párt találni, ha nem az első randik egyikén mondod a problémáidat. a pajzsmirigy gyógyszerekben az a legrosszabb h inszomniát okoztak és néha agresszívitást , ami inkább az inszomnia miatt lehettek. ez sajnos tényleg kellemetlen de ha meg lehet oldani hogy ha külön alszotok.
2019. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igazi választ nem kaptam még.


Olyan írna,akinek hasonló baja van és lett párja,netán családja 30 felett ,akár 40 körül is ? Akár volt párja,családja és kialakult a kapcsolat alatt ilyen baja . Ő maga,hogyan éli meg ?


Segíti a párja ,ott van , Ő nem úgy elesett,de ly téren is jó,ha segítitolerálja a párja .

2019. okt. 27. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!