Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan kellene úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan kellene úgy beállítani egy Tinder profilt, hogy az vonzza a nőket?

Figyelt kérdés

Üdv! Megpróbálom körülírni.

Szóval... Szerintem egy átlagos külsejű férfi vagyok. A testalkatom sportos, az arcom... Jó, hát nem vagyok egy DiCaprio, de szerintem ronda se vagyok. 😀

Igyekeztem a képeimet úgy kirakni, hogy látsszon minél több pozitív tulajdonságom, ugyanakkor ne tűnjek kirívónak se.

Tettem fel olyan képet, amin látszik, hogy nincs elhanyagolva a testalkatom, ugyanakkor nem is egy hivalkodó, feszítős kondis kép, és nem is egy tükör előtt félmeztelen pózolós okádmány, hanem egy egyszerű, futás után készült kép, előnyös szögből fotózva. 😀

Tettem fel kutyás képet, tudom, olcsó húzás, de na, egy nőnek imponál ha egy férfi szereti az állatokat, miért ne mutathatnám meg ezt Tinderen? 😅

Töltöttem fel olyan képeket is amiken látszik, hogy valamennyire humorom is van.

A bemutatkozó szöveg.

Hát ezen agyaltam egy kicsit. Próbáltam úgy összedobni, hogy egyértelművé tegyem hogy komolyak a szándékaim, de azért ne tűnjek túl komolynak se, mert azzal elijesztem a másikat. Minimális poént is beleszőttem, de azért túlzásba se vittem. 😀 A helyesírásra odafigyeltem, szerintem ez alap.

No, körülbelül ilyen adatlapot craftoltam össze, valahogy mégsincs olyan nagy sikerem. 😕 Hébe-hóba fordul elő 1-2 matchem, ha ráírok valakire sose "Szia mizu?"-val kezdek, igyekszem a másik fél képeivel, bemutatkozásával kapcsolatban kitalálni valami kreatív szöveget, mégse kapok nagyon választ. Nem tudom, nem értem mit csinálok rosszul, úgy álltam neki hogy tökre odateszem magam, kreatív leszek, logikusan végiggondolom minden lépésemet, erre csak tücsökciripelést hallok. 😀😀

Érdekelne a véleményetek.

Szívesen olvasok tippeket férfiaktól, hogy ti hogyan csináljátok ezt, illetve nőktől is, hogy miket vártok el ezen a csodálatos oldalon. 😀

Ja igen, 20 éves vagyok, ez kimaradt. 😁



2019. okt. 27. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Háát, itt valami mégsem olyan, amilyennek leírod. Vagy az arccal, vagy az alkattal, vagy a poénokkal van gond. Az a baj, hogy anélkül erre nehéz bármit is mondani, hogy nem látjuk a képeket és a bemutatkozó szöveget.
2019. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Tinderen is minden mondatod után beraksz vmi emojit? 🤔 Mert akkor az lehet gond 😲
2019. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne kutyás képet rakd fel, hanem a kutyádnak csinálj profilt. Nem viccelek.
2019. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Amint leírtad átlagos vagy a Tinder pedig arról szól hogy mindenki az elérhető legjobbra hajt.
2019. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

Néha a kevesebb több tud lenni, akár egy bemutatkozásnál. De egyébként így látatlanba nehéz bármiféle objektív véleményt mondani.


Mivel egy kirakat világ, nyilván minél jobban imponál a kocsi, lakás, nyaralás és társai.

2019. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
A futás oke😊😊kutyás képpel viszont mi a célod? Gondolod jobban kellesz kutyával, mint anélkül? Én pl sosem jönnék össze kutyás pasival, főleg, ha ezt még hangsúlyozza is. A poénok meg lehet túl erőltettek. Csak add önmagad.
2019. okt. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
A kutya oké. A bemutatkozószöveg legyen rövid, aki túllihegi valamilyen komplexust sugall, sőt aki nem ír semmit az jobban felkelti az érdeklődésem. Első benyomásként úgyis a kép ami dominál.
2019. okt. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
😨😮🤷‍♀️🙃😎
2019. okt. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Kutyás képpel kapásból kizárod a nők felét. A kutyanélkülivel meg nem zársz ki senkit. A kép a lényeg, max 3-4 meg az értelmes megszólátás, beszédindítás. Emojik nélkül.

A futás utáni kép az jó.

2019. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Őszinte leszek: a Tinder a selejtek és a felszínesség melegágya. Ne értsd félre, nem téged tartalak selejtnek, mivel én is fent vagyok. Arra értem a selejtet, hogy mennyire debil és felszínes emberek vannak ott. Ha átlagos vagy, sosem fogod vonzani ott a nőket, szerintem ne is pocsékold rá az időd. Én is átlagos vagyok és hiába írtam változatos bemutatkozó szöveget és hiába töltöttem fel érdekes képeket...semmi. Utána kipróbáltam és beregisztráltam egy jóképű sráccal, de úgy, hogy nem írtam magamról semmit se. A nők saját maguk írogattak nekem, semmit sem kellett csinálnom. Szóval csak annyi kell, hogy légy jóképű. Ennyi. Az ottani nők felszínesek, csak a külsőre mennek.
2019. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!