Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyire kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire kellemetlen nektek, ha egy 30 as átlagdiplomás férfi még csak pár hónapja költözött fel vidékről a nagyobb városba, albérletben él (van lakása, de kisvárosban) és még csak 1 munkahelye van és nincs még másodállása?

Figyelt kérdés
Ugye nem közgazdász, pénzügyes, mérnök ahol jól keresnek, csak mezei diplomás pl 230 nettóval és még nem talált másodállást, hogy ezt kiegészítse legalább 70 ezerrel, hogy legyen esélye labdába rúgni nálatok. Ez mennyire lenézendő nálatok? Kicsit vagy nagyon?
2019. okt. 31. 17:30
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
88%
en azt nezem le aki ilyen kerdeseket ir gyakorira 🙄
2019. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem teljesen értem ezt férfiként. Frissen végzett mérnökként mi sem kerestünk többet 230-nál, sőt, én most sem igazán. Sokmindentől függ ez. Más ha van egy saját/örökölt akármilyen kecód 0 forint lakbérrel, mintha 120 ezer az albérlet a 230-ból...
2019. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Én 180 ezret keresek és a barátnőm lakásában éltünk. Azért szakított velem, mert irritáló lettem a komplexusaim miatt. Erre a pszichológusom világott rá.


Esetleg neked sem ártana egy pszichológus.

2019. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy azért egy férfi tegyen le legalább egy 270+t az asztalra, hogy úgy átlagosan meg tudjon élni. Unokatestvérem férjéé az albérlet-2 szobás, 70 et fizetek neki mindennel együtt, ami nem 120-130.
2019. okt. 31. 17:36
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Van állása, saját lakása, diplomája, tehát jó eséllyel értelmes is. Mi lenne ebben lenézendő?

Konkrétan egy ismerősöm sincs, akinek másodállása lenne.

2019. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyok itt a kis 225 nettómal, és nem találtam még másodállást 33 évesen, amivel ki tudnám ezt vagy 50-70 ezerrel egészíteni. Idővel tuti sikerülni fog.
2019. okt. 31. 17:38
 7/15 Lachesys ***** válasza:
95%

hat rokon, szerencsed van, 100 alatt pesten muveszet alberletet talalni.


amugy meg ez inkább a sajat komplexusaidrol szol mint a nok valos elvarasairol. vagy troll vagy:d

2019. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A lakásom nem nagy, 32 nm 2 es garzon és Nyíregyen van-7 millió ft volt jópár éve, én meg ugye most Pesten.
2019. okt. 31. 17:40
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Sosem értettem 800 bruttó alatt hogy akar bárki családot alapítani Bp-n? F31
2019. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Errefelé egy lakás 40 millió forint és ez még nem is hatalmas méret.

Kitermelni ugye nem lehet önerőből, az albérlet rizikós családdal, mert nem megbízható egyik tulaj sem. Egy bérlakás meg kb havi 250-300-nál indul. Akkor már egyszerűbb a hitel. De ahhoz jó kereset kell, plusz 40millionak azért törlesztője is van, ha nem 30év alatt akarja az ember visszafizetni.

Tényleg nem értem, önerőből bruttó 800 alatt hogy képzel valaki otthonos családot. Persze putriban is lehet élni. De akkor már jobb Nyíregyháza, mint a Bp.. főleg ha ott meg már van lakása valakinek..

2019. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!