Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már hogy a közösségi média (Instagram, Facebook) is mennyire a privátszféra megvédése mellett áll, ezzel elősegítve akár a titkos kapcsolatok fenntartását, szeretői viszonyok kialakítását?

Figyelt kérdés

A nemrégiben eltűnő 'following' funkció Instagramon ismét azt segítette elő, hogy ne lehessen megnézni egy adott személy liketevékenységét vagy hozzászólásait. Legutóbb pedig azt olvastam, hogy simán böngészőből ha valakinek az Instaprofilját akarod megnézni, előbb-utóbb ez sem lesz lehetséges, mindenképp regisztrálni kell. Magával a privát fiókkal pedig szintén azt segítik elő, hogy mindenki lekövethetetlen legyen. Tudom jól, az exeim is bőségesen élnek eme funkciókkal, hogy ne tudjam követni ki mit csinál éppen az új kanjával.


Szerintetek nem undorító egy kicsit hogy a közösségi média is ennyire kedvez az ilyeneknek?


2019. nov. 3. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem undorító. Legalább az önjelölt Sherlock-ok szépen kikopnak, mert nem tudják a tevékenységeimet követni. :D Fiatal lányként engem is követtek az exeim minden lehetséges módon, amikor a napisztorikban láttam hogy egy no name, 0 követővel és 0 követéssel rendelkező fiók nézegeti a sztorimat, tudtam azonnal hogy valamelyik ex lehet az és azonnal tiltottam. A privát funkcióval szintén semmi baj. Egyik pszichopata exem miatt kellett privátra állítanom magam szinte mindenhol, mert állandóan idiótaságokat kommentelgetett a képeim alá... Tényleg, lőjétek már le magatokat :D Ennyire sanyarú az életetek?
2019. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%
Annyira bírom amikor a hülye pic$ák inkognitóban akarnak maradni a kanjukkal. :D Viccek vagytok, komolyan. Minek vagytok vele ha nem vállaljátok fel? :D
2019. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2-nek igaza van. Mire jó a nagy titkolózás?
2019. nov. 3. 13:37
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak annyi a kérdésem, hogy téged miért érdekel még mindig az, hogy az exeid mit csinálnak az új kanjukkal? Vége a kapcsolatnak, akkor nem mindegy? Vagy savanyú a szőlő?
2019. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem még gázabb, hogy te az exeid után akarsz nyomozni.
2019. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azt hiszed, hogy segíti. Kirakat dolog ez. Ezek az oldalak tökéletesen nyomon követnek téged, hogy mikor hol vagy, mit beszélgetsz.
2019. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorító. Mindenkinek joga van a magánéletét nem kiteregetni mások számára. nem a közösségi média tehet arról, ha valaki gerinctelen.

És semmi közöd ahhoz, hogy az ex mit csinál. Menj oda hozzá és kérdezd meg.

2019. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme a nyomozgatásnak,ezért titkos az adatlapom és instan is Cssk pár kép van.
2019. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek a modern problémák.
2019. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirakják a fotót instára az a baj, ha nem rakják ki az a baj... :D
2019. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!