Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Problémás csajjal kezdenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás csajjal kezdenétek?

Figyelt kérdés

5 éve nem volt komoly kapcsolatom. Ez alatt volt kettő rövidebb szexkapcsolat. Most meg van egy csaj akivel tök jól eldumálgatunk, jól is néz ki. Tökre örültem. Aztán kiderült, hogy van két gyereke 2 külön apától és mind a kettő gyerek az apjával él. És azért küzd, hogy nála legyenek a gyerekek.

Én meg elgondolkoztam, hogy kell e nekem egy ilyen sztori és arra jutottam, hogy van az embernek alapból is elég problémája nem akarok még a nyakamba venni egy 2 apa meg anya közti harcot. Szemét lennék emiatt?

30F


2019. nov. 3. 17:23
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
91%

Nem barátom, annyira nem vagy madár te sem, hogy kakukkfiókákat nevelj.


Nem, nyugi.

2019. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nem kezdenék ilyen nővel. Egy gyerek se férne bele, nemhogy kettő két külön férfitól. Ráadásul milyen nő, miféle anya az, akinek mindkét gyerekét az apának ítélik?
2019. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kellene a halálnak, harmadik gyerek kitől lenne..
2019. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyerekek miatt nem kezdenék vele. Azért mert nagy baj van vele ha a gyereket az apák nevelik. Mentális problema, pia, drog, kur válkodás. Minden más esetben az anyának ítélik a gyereket.

Volt ilyen nőm, köszi többé nem.

2019. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én biztos belevágnék, szeretem a kihívásokat, ha tudok segítek... Meg szerintem ő is tudja hogy mi kell egy férfinak.
2019. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menekülj amíg lehet.


Két gyerek két apától 30 évesen azért nagyon sok....

2019. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nőként is azt mondom, hogy ez para. Szerintem igen csak mutatja a szellemi színvonalat, hogy egy nő (korodból kiindulva ráadásul fiatal is) két pasinak is gyereket szül, aztán még a gyerekeket is elveszik tőle, ami szerintem Magyarországon elég ritka, jellemzően az anyának szokták ítélni.
2019. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"azért küzd, hogy nála legyenek a gyerekek."

Hát ez minimum gyanús. Magyarországon váláskor alapvetően a nő kapja a gyerekeket, nagyon zűrös nőnek kell lenni, hogy ne hozzá kerüljenek az utódok...

2019. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felejtős a csaj.
2019. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEM!
2019. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!