Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy valamilyen hátrányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valamilyen hátrányos helyzetben felnőtt férfinak vagy nőnek mennyivel nehezebb a későbbiekben a párkeresés?

Figyelt kérdés

Milyen estekben hat valakire hátrányosan és milyen esetekben nem? Itt gondolok anyagi problémákra, valamilyen családi problémára, esetleg valami olyan traumára, ami nyomot hagyott valakiben. Konkrét példával is akár.

Amennyiben válaszolsz, kérlek Téged, hogy legyél tekintettel minden válaszolóra és senkit ne offolj! :)


2019. nov. 3. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

While 1=1 do

Begin

Showmessage("OFF :))");

End;

2019. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez azert tenyleg 2 emberen mulik. Tehat, ha nekem hatranyos az anyagi helyzetem, de a kiszemeltemnek tetszek, es en is neki, de nem erdekli a penz, akkor teljesen mindegy. Ugyanugy a lelki trauma. Ha valaki kapcsolatot vallal, es lelkileg rottyon van, akkor ha megerto parra lel, sokat segithet neki, viszont ehhez hagyni is kell, hogy segitsen.Mivel ez egy parkapcsolat, a serult szemelynek is belekell tennie mindent (persze, ha ez kolcsonos), hogy egy egeszseges szep jovot elhessenek meg egyutt. :)
2019. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból meg sem közelítettem a kérdést, ilyen esetekben valóban igazad lehet! :)
2019. nov. 3. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Valójában nem nehéz semmi, a nehézség akkor jön lére, ha valamit annak ítélsz meg.
2019. nov. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés túl általános, s nem is egyértelmű. Az anyagi "hátrányos helyzet" egy dolog, viszont ez az amiből önerőből, saját akarattal ki lehet "nőni" és ha szerető családban nőtt fel valaki akkor semmiben nem fogja akadályozni.

A mentális sérülések, traumák az viszont már más kérdés... na ezek azok amik igazán akadályozó tényezők!

Sokkal könnyebben fog egy "szerény sorból" származó de kiegyensúlyozott családból kikerülő embernek párt találnia, mint egy elkényeztetett hülye gyereknek akivel nem foglalkoztak vagy éppen trauma érte.

2019. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van valamilyen alapbetegsége, az számíthat a parkolópályára.
2019. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igy van, a kérdés nagyon általános.

Ahogy az előttem szóló is írja: alapbetegséggel nehezebb párt találni. De ez is attól függ,hogy milyen mértékű a betegség, és miben korlátozza az egyént.Nekem látásproblémám van, de emellett ugyan részmunkaidőben, de dolgozom. Sok mindenben gátol, de akik alaposabban és régóta, közelről ismernek, tudják,hogy simán boldogulok ezzel minden vonatkozásban. Viszont ha teljesen idegennel kellene ismerkednem és elmondanám,hogy min vagyok túl, mi a helyzet és kb-ra mi várható, bizonyára elgondolkodna a továbbiakon.


Az anyagi probléma lehet áthidalható, és esetleg örök életre ránehezedő. Ahogy pl. beteg hozzátartozó ápolása is.Van olyan ismerősöm akinek tartós beteg testvére van akit a szülők ápolnak, de a későbbiekben a testvérre hárul az esetleges elhelyezése, sorsának rendezése.


Ami megoldható, áthidalható, ideiglenes, vagy tudja kezelni az érintett és a mindennapi életében hosszabtávon nem gátolja jelentősen, annak nem nehezebb a párkeresés. Ki is lenne az akinek semmilyen probléma nincs az életében?

Viszont akinél ez tartós, és hosszabbtávú,kezelésre szorul, hátrányos a munkavállalásban, + terhet ró Rá,ezzel együtt a majdani esetleges párkapcsolatára is, annak egyértelműen nehezebb.

2019. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdés nagyon általános lett, de nem véletlenül. Azt akartam, hogy mindenki, aki valamit hátrányosságnak élt meg, az le tudja írni a saját tapasztalatait, akár véleményét. :) Vagy bárki hozzá tudjon szólni. Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 9. 15:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Összességében meglepően értékes válaszok jöttek. :)
2019. nov. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!