Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek neten? 22f

Figyelt kérdés
Magányos srác vagyok és ismerkedni szeretnék, csak nem tudom hol. Tudtok olyan oldalt ahol lehet?
2019. nov. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem az interneten:) ELET
2019. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fészbúkon.
2019. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze.


valoelet.go

2019. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vr chat
2019. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tinder
2019. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tinder, ha ragaszkodsz az online-hoz. Semmiképpen ne a GYK :D


Felteszel magadról 3-4 képet és jobbra balra húzogatsz. Rájuk írsz és csak lesz olyan akivel jól kijössz.

2019. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehol,nekem se megy egyik oldalon se 22f
2019. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Te szerinted hány "jónő" fogja végigvinni a regisztrációs meg nemtommilyen procedúrát, ami ezekkel a társkeresőkkel jár? A magyar lányok nem ülnek a gép előtt, és pláne nem társkeresőznek. Tessék élőben ismerkedni.
2019. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!