Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltként hol ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként hol ismerkedhetnék Bpn?

Figyelt kérdés

Tudom, kézenfekvő lenne az internet, de túlságosan fókuszban van a külső a társkeresőkön, az meg nekem pont az utolsó szempont.

26l


2019. nov. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenütt, csak légy nyitott a közeledésre, vagy vegyél erőt magadon és szólíts meg valakit.
2019. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen mentalitással, amit a kérdésed indukál, SEHOL és SEHOGY.
2019. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1, ezt komolyan egy introvertáltnak mondod?!

Pont ez a kulcs, egy introvertált személy nem igazán tud nyitott lenni random helyzetekben/idegen emberekkel.


Mindezt ugyanilyen "problémával" mondom.

Introvertáltként borzasztó nehéz élőben ismerkedni. Viszont a neten sem egyszerűbb. Talán kevesebb kellemetlenségben lehet részed, mert ott egy leírás rólad, ez vagy te, ezt keresed, ez alapján talán el tudják dönteni, hogy téged keresnek-e vagy sem. Tekintve, hogy a népesség legkisebb hányadát adják introvertáltak, nem botlunk lépten-nyomon hasonló emberekbe.😐

Én egy ideje pihentetem ezt a dolgot. Volt sajnos néhány kínos eset az elmúlt évben, és úgy voltam, erre nekem nincs energiám. Bár, elég gazdag leírást szoktam mellékelni, sokan nem képesek elfogadni/megérteni, hogy valaki introvetált.

A magam részéről, örülök, hogy ilyen vagyok, ilyen a személyiségem. Sok előnye van, ezt bizonyára te is tapasztaltad már.


Azt tanácsolnám, folytasd. Ha belefásultál kicsit, tarts szünetet, aztán később megpróbálod újra.

És kitartást! 🙂

23/intj/f

2019. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárhol. Ha értelmes és normális vagy, tolonganak érted a férfiak.
2019. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


#3-as válasza rávílágított, hogy hitelesebb válasz érdekében ki kéne fejtenem a válaszom.


Introvertáltként mondom, hogy mindenütt lehet, és érdemes ismerkedni. Mélypontok közé tartozik az, hogy például több órába telt amíg rávettem magam, hogy lemenjek a boltba, vagy a henteshez, vagy pánikroham az osztály előtt egy nagy felelés miatt. Mai napig van olyan nap, hogy Auchanba megyek és nem a hentestől kérem a húst, hanem az előecsomagotat veszem, csak, hogy ne kelljen egy szót se beszélni. Viszont a mélypontok óta sokat fejlődtem, és ma már többnyire próbálok én kezdeményezni, vagy félig rossz napokon legalább nyitott lenni a közeledésre.


Eleinte nagyon nehéz volt nekem is, többször leszívta az energiámat egy kezdeményezés. Most is, de jóval kevésbé mint a mélypontoknál, és rögtön vissa is kapom azt az energiát az emerektől, mert többnyire mihelyst nyitottabb voltam, ők is nyitottabbak lettek. Több pozitív meglepetés ért az ismerkedéskor, és az továbbra is éltet. Le is írok néhány esetemet, mindegyikből vagy randi vagy szerelm, vagy csak egy hosszabb párkapcsolat kerekedett belőle.


1) Leszolított egy csaj az utcán, útbaigazítást kért. Elkezdtem mondani, hogy merre van, de mivel csinos volt, és épp én is arra mentem, gondoltam inkább meegmutatom, hogy hol van. Jót beszélgettünk, s végül Facebookon bejelöltük egymást majd randi lett belőle.


2) Kondiztam éppen, amikor láttam, hogy egy csaj az egyik gépet rendkívül helytelnül használja a gépet. Eleinte kicsit röhögem, de odamentem végül, miután legyőztem a félelmemet, és meggyőztem magam, hogy nem fog elhajtani, mert én vagyok az xdik pasi aki odamegy hozzá, hogy csajozzzon. Végül vele is lett számcsere, majd párhónapos randizgatás.


3) Épp kényszerből mentem farmert venni, mert az összes tönkrement. Bementem egy boltba, ahol nagyon segítőkész volt az eladócsaj. Segített kiválasztani párat, el is mondta a véleményét. Gondoltam bepróbálkozom és elkérem a számát/facebookját. A fizeéskor el is kértem, de 300+ volt a szívverésem meg éreztem, hogy izzadok egy keveset. Sajnos nemet mondott, mert volt barátnője. A farmer mellett jó érzésssel is távoztam, mert legalább megpróbáltam.


4) Iskolában és munkahelyen is volt olyan, aki csak azért jött oda ismerkedni, mert csöndes voltam, és kiváncsiak voltak rá milyen vagyok valójában. Egyikből fél éves kapcsolat, másikból lassan 5 (és remélhetőleg több is) éves kapcsolat lett.


Sorolhatnám, de ennyi szerintem bőven elég volt. A lényeg: hogy légy nyitott, mert az emberek meglephetnek. Senki se tudja, mi lesz az ismerkedésből, és nem csak egy irányba kétes. Valamint megkönnyíted a saját életedet, ha nyitott vagy és kezdeménezeel, mert megtudhatsz rejtett közös témákat, és nem hagyod,hogy legyen kínos csend, az emberekről leveszed a terhet, hoggy nekik kelljen kezdeményezni, ezrt sokkal nyitottabbak lesznek, főleg, ha te mondasz valait először, tána szívesebben osztanak meg sztorikat magukról. Szóval hará, légy nyitott, ha alaki közeledik, vagy ha megtetszik valaki, kezdeményezz te. Könyebb lesz az életed.

2019. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Kettes vagyok, és a hármasnak üzenném, hogy nagyon szánalmas ez a skatulyázás. Képzeld, én is INTJ vagyok, ha már mindenáron villogni akarsz ezzel, és egyáltalán nem okoz gondot élőben ismerkedni, eljárni kocsmába vagy diszkóba, csajozni. Maga az introvertálság vagy akár a specifikusabb személyiségtípus alapvető információkkal szolgál a személyiségedről, a lelkedről és az agyi folyamataid milyenségéről, de semmiképpen sem határozza meg a mindennapokat - kivéve, ha hagyod, hogy meghatározza. Az introvertáltság sem azt jelenti, hogy otthon kuksolsz egyedül a szobádban. Ha egy "introvertált" tini kisfiú felmegy játszani az internetre a haverjaival, az már egyből nem klasszikus introvertált tevékenység. Ahogy az sem feltétlenül extrovertált, hogy társaságban vagy. Az egyik esetben egyedül vagy otthon, a másiknál meg emberek között, de nem ez a döntő, hanem hogy te hogyan éled meg az adott helyzetet. Úgyhogy be lehet fejezni ezt a siránkozást és kimenni szépen a telefingott szobádból ismerkedni, szocializálódni, mielőtt még túl késő lesz nektek, és visszafordíthatatlan lelki-szocális defekciókat szenvedtek saját magatok miatt.
2019. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Interneten is lehet beszélgetni, megismerni a másik személyiségét. Bár ahogy olvasom, sok a hülye, nem árt némi kitartás. :)

Én megpróbálnék olyan csoportokba járni, ahol olyan dolgot csinálnak, ami érdekel. Vannak szervezett túrák a neten, látta már olyan, amit kifejezetten társkeresőknek hirdettek.

A miitt.hu oldal erre szakosodott, társkereső programokat szerveznek Bp-n. Bár fizetős, de egy próbát talán megérhet. A fizetős rendszer talán kicsit megszűri a trógereket is. Tapasztalatom nincs vele, de jó ötletnek tartom.

2019. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!