Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg így működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg így működik az ismerkedés? Tényleg erre van szükség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvastam már a társkeresésről, és mindenhol, mindenki írja a hülye játszmákat. Különféle pszichológiai trükköket, hogyan manipuláld és vezesd a másikat az orránál fogva, miközben az érzéseidet megtartod magadnak, nehogy a másik tudja mit érzel. Tényleg erre van szükség? Én szeretném elmondani egy lánynak hogy milyen érzéseket vált ki belőlem, miért keltette fel az érdeklődésemet. Meg akarom osztani vele, hogy fontos nekem. Eközben gyakorlatilag mindenki szerint pont az ellenkezőjét kellene csinálnom.

Lányok! Valóban azt kellene éreztetnem hogy nem értek semmit a szememben, máskülönben túl könnyű (netán friendzoneba kerülő) férfi lennék nektek?

Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi, de mindent szívesen olvasok. Kort és nemet kérlek írjatok. Előre is köszönöm.


24/F



2019. nov. 12. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Majd le fogják írni, hogy valójában erre vágynak tudat alatt, mi?
2019. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Igen így működik. Viszont le fogják írni, hogy ezt várják igazából, mert szeretik az őszinte srácokat. De ezt valójában azért mondják, mert mindenki szeret olyan helyzetbe kerülni, ahol ő dönthet, és tudhat meg valami bensőségeset. Ebben az esetben te kitárulkozol neki, nagyon nagy sebezhető felületet adsz számára. Viszont innentől rajta múlik, hogy mit tesz. Lehet, hogy egy kést beléd szúr, vagy pedig csak onnantól kezdve rongy leszel neki, hisz már tudja, hogy hogyan gondoljodsz róla, nem vagy érdekes. Esetleg innentől flegmább lesz, kelleti magát előtted, hogy csodáld és vágyakozz méginkább utána. Igazából mindegy, mivel már birtokában van az az infó, hogy bejössz neki, és innentől nyert ügye van.

Ezek nem tévképzetek, amiket írtam, hanem tapasztalat.

2019. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Az általad preferált módszerrel összejött már valami?
2019. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én veled érték egyet. Játszmázás... Minek?

"Ne írj neki nőként, várd meg, hogy ő keressen", "Ne feküdj le vele, csak x idő után, mert különben ribi leszel a szemében és nem akar komoly kapcsolatot".... Baromság. Mindig magamat adtam, ha igényeltem valakinek a társaságát, akkor írtam neki én is. Ha pedig a második randin kívántam meg vele a szexet, hát lefeküdtem vele. Nem vettem észre, hogy emiatt kevésbé értékelnénekm, minden kapcsolaton elég tartós volt.

2019. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nőként mondom. Szerintem ez egy kicsit sarkítás, de valóban van benne valami.

Az ismerkedés alatt ha még alig találkoztatok/beszélgettek és te már rögtön színt vallasz hogy teljesen oda vagy érte az nem vonzó. Viszont bunkózni és teljesen ignorálni se jó a lányt, mert akkor csak azt fogja érezni hogy nincs esélye.

Szerintem az ismerkedés alatt próbáld meg egy kicsit visszafogni az érzéseidet, nem minen szavára ugrani és rögtön vallani, de kis játékos utalásokat lehet tenni.

Ha pedig már a lány is azt mondja hogy kapcsolatot szeretne és úgymond eljuttok a következő szintre akkor mehet a vallomás.

2019. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a játszmákat, de én több, mint 10 évvel idősebb vagyok, a te korosztályod szokásait és gondolkodásmódját nem ismerem, szerintem köztetek sem mindenki egyforma.
2019. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!