Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi tétje nincs, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi tétje nincs, de nem értem mire jó ez az egész?

Figyelt kérdés

Valaki akivel ismerkedsz legyen az tinder, badoo vagy egyéb más felületen ,miért jó azt hazudni ,hogy Londonban vagy Ausztriában dolgozol de 2 nap múlva mész vissza, de közben látod ,hogy valahol ott van a közeledben ?

Mindenki hazudik,vagy füllent de ez normális dolog? Ezt csak velem csinálja vagy mással is ekkora hazugságokat kanyarint? Egyáltalán mire jó ez? N29


2019. nov. 13. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul jelzi a helymeghatarozo..
2019. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ennyire nem hinném.
2019. nov. 13. 11:27
 3/11 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam...

Elvileg nincs itthon de közben azt jelzi,hogy ott van a közeledben valahol.

Miért jó ,mire jó ?

2019. nov. 13. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2hétig hazudozott valami ribi, közben gyültek az ellentmondások, aztán felhoztam neki, hogy nem igazán értem már, pontosan akkor mi is van. Mire beismerte, hogy igazából ezek kamuk voltak, csak szereti ha a pasik ráirnak, hogy milyen szép.

És ez nem egyedi eset.

2019. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerosom azt kamuzza a lanyoknak, hogy eppen meetingen van nem er ra. Mindezt este 9-kor. A buta libak meg bekajoljak, szovel miert ne csinalna. Es kozbe meg kocsmaba ult.
2019. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De mi a jó ebben ?

Nem mindenki hülye,csak lehet nem szól !

Nem buták azok a libák csak naívak ,és úgy gondolják(magukból indulnak ki) ha már ők őszintén beszélnek veled, akkor biztos a másik fél is, csak véletlen a hülye le buktatja magát előbb utóbb !

Nem értem mire jó ez az egész kamuzás ?

Az ilyen beteg

2019. nov. 13. 11:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sose hazudtam társkerső nem is volt sose pàrom
2019. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó ...akkor olyantól szeretnék választ kapni ak volt már hasonló cipőben ...
2019. nov. 13. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Akit rajtakpram mert egy ismerőse Bejeloltele egy képen és helyileg higy hol van ( egy étterem ) ..Perzse a képen is ott volt

Jah Aztis tagadta

Notórius hazudozó

2019. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De butak, mert aki elhiszi, hogy pentek este 9-kor van meeting...de ettol fuggetlenul en sem ertek egyet ezzel. De olyanra varsz valaszt amite te is tudod. Azert mert unalmas szar eletuk van, semmi erdemlegeset nem tudnanak meselni rola, ezert kamuzni kell valamit, hogy ugy tunjon milen izgi. Ezert csinaljak. Az egesz kozossegi media is errol szol, azt mutatjuk akik nem vagyunk.
2019. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!