Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fizetős Tinder megéri?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű (+alkatú) férfinak.


Van aki kipróbálta a fizetőst? Több like-ot gyűjtöttetek?


(Most azt hagyjuk, hogy a legtöbben nem írnak vissza.)



2019. nov. 14. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Az ingyenes sem. És nem csak az átlagosnak, senki másnak sem.


Esetleg megéri, ha műanyag ember vagy és szintén a műanyag emberekre indulsz be, lehetőleg kizárólag a külsőségek előtt hasra esve.

2019. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
80%

III.Edricus-nak igaza van.


Próbáltam, semmit nem dobott a helyzeten.

Átlagos/dícsért arcú pasiként.


Több like volt, igen, ezzel szemben kommunikációra nyitott személyek kevésbé.

2019. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt a szarsagot.. ket baratnom is volt onnan egyik masfel evig, a masik most is tart 1 eve. Szoval ki lehet fogni normalis arcokat is, nem cssk muanyagot. Mondjuk fizetni en sem fizettem. Szerintem nagyobb esellyel nem fogsz indulni, ha elofizetsz.
2019. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Kb az a 20% férfi, aki valamiért vonzó a nőknek, mert jóképűek, vagy jó a karizmájuk, kisugárzásuk, vagy beszédük, vagy fullra magabiztosak, na nekik bejöhet. Amúgy a legtöbb pasinak sajnos felejtős a netes társkeresés. Ugye egy nőnek egy időben 10 másik pasas ír sokszor, és kicsi az esélye h pont te legyél számára a legideálisabb.
2019. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen kb 95%-ban műpic$@k vagy kifejezetten csúnya vagy obez lányok vagy kamuprofilok vannak, de kb 5 %-ban vannak normálisak is, akik tényleg szimpatikusak a képek és/vagy a szövegük alapján. Számomra a személyiség legalább annyira fontos, mint a külső. Tehát mindkettő kell nekem. (Egy szóval sem mondom, hogy nem számít a külső.)

Pl akiket javasol (10 legjobb javaslat), azokat tipikusan (99%) balra húznám, tipikus lájkvadász műlányok. Primitív marketingtrükk.

2019. nov. 14. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól is függ, hol laksz. Pesten, ahol van 2millió ember, elhiszem, hogy könnyebb. Vidéken nincs match.....
2019. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem tartozol a külsőre abszolút top pasik közé, egy fikarcnyi esélyed sincs a Tinderen.
2019. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem van Tinder Goldom, vettem extra boostot, meg mindent. Így sem tudok randizni onnan. Mármint oké, több like van, de ennyi. Nem/alig írnak vissza.
2019. nov. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A vicc, hogy anno, mikor letöltöttem először, húzogattam a lányokat, mit sem sejtve az egészről. Majd másnapra 2 match-em is lett, aztán még egy. Most hónapok óta egy se. Amúgy az egyikkel abbamarad az írás, pedig szerintem lehetett volna valami, csak ráparáztam. Azóta a csaj nagy szerelemben van egy sráccal. Egy másikkal idén nyáron találkoztunk is, beszéltünk egy csomót előtte, több mint egy hetet. Aztán a randi is jó volt, smároltunk meg tapiztuk egymást, semmi komoly. Aztán írt, hogy mégse akar többet találkozni...

Szóval volt, hogy ment, superlike-okkal sose mentem semmire, egyszer lájkolt vissza egy csaj, meg is lepődtem, meg válaszolt is, de aztán egyszercsak törölt. Nem tudom, hogy lehetett volna jobban csinálni, mert biztos lehetett volna.

2019. nov. 16. 18:29
 10/10 A kérdező kommentje:
És nem vagyok pesti.
2019. nov. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!