Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nő vagyok, de úgy gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nő vagyok, de úgy gondolom, hogy nem tudom megfogni a férfiak lelkét, butának is érzem magam, ezért félek ismerkedni. Elüldözhetem a férfiakat a távolságtartásommal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szépség relatív, de elmondhatom, hogy a külsőmmel talán nincs gond, inkább a belső dolgok akadályoznak a társkeresésben. Kisebbségi komplexusom van, butának tartom magam és unalmasnak...félek, hogy a távolságtartásommal "elüldözöm" az udvarlóimat...:( Ridegnek érzem magam, mintha jégből lenne a szívem... :(


27N



2019. nov. 20. 18:22
1 2
 1/19 Lachesys ***** válasza:
69%
a ridegseg gond. tapasztalataim szerint a szep, butacska, unalmas nok kifejezetten kelendoek a ferfiak koreben, konnyu oket levenni a labukrol, megvezetni0, es mivel nincs karrierjuk konnyen kiszolgaltatotta tehetok es hazicseledde.
2019. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbségi komplexusaiddal minden olyan egészséges lelkű férfit elüldözöl, aki szeretettel és normálisan bánna veled. A hozzád hasonló nőket jellemzően azok a férfiak találják meg, akik ki fogják használni, hogy önbecsülés nélküli "áldozat-típus" vagy, amivel még jobban a földbe döngölnek. Jelenleg ne a társkeresés legyen a legnagyobb problémád, keress fel egy terapeutát de minimum egy önismereti csoportot, tárd fel a komplexusaid okát és dolgozz rajta, irtsd ki magadból. Ne csak azért, hogy utána párt találj, hanem legfőképpen azért, hogy az életed hátralévő része ne szenvedéssel, önutálattal teljen. Hidd el, ezeken a dolgokon a párkapcsolat nem fog segíteni, viszont ez minden létező emberi kapcsolatodat meg fogja mérgezni.
2019. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Szóval te vagy a jégvarázsból az Elza? Tök cuki lehetsz!

A szeretet majd felolvasztja a szíved ne félj.

2019. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval te vagy a jégvarázsból az Elza? Tök cuki lehetsz!"

Elza leszbikus karakter. Te valószínűleg nem láttad a filmet. Vagy nem tudtad értelmezni a látottakat.

2019. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Te sem tudod értelmezni öreg, pláne amit írtam...
2019. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszadóknak!


Kedves 2-es, az a helyzet, hogy nagyon sokat foglalkozom önismerettel, igénybe vettem már többször is szakember segítségét, jártam pszichológusokhoz, csoportterápiákra, kineziológusnál...sokat segített, úgy gondolom már nem tudnak többet adni ezek a terápiák, szakemberek, már annyit "panaszkodtam" nekik és annyiszor kezeltek, hogy már nem tudnak újat mondani. Sportolok, és mindig próbálom magam fejleszteni szellemileg is, hogy ne érezzem magam butának....tanulok nyelvet és járok különböző képzésekre, van diplomám is, de mindezek ellenére folyton butának érzem magam. Lehetséges, hogy a szociális intelligenciámmal van a gond, egyszerűen nem tudok ismerkedni férfiakkal, annyira távolságtartónak érzem magam...pedig bármennyire paradox, egyébként nabarátságos, kedves ember vagyok, csak túlságosan visszahúzódó, melankólikus személyiség. ...van egy udvarlóm, próbál hozzám közel kerülni, de félek, hogy csak eltaszítom. Nem tudom, hogy Ő mennyire tudja felmérni, hogy inkább félénk vagyok, mintsem nem akarok tőle semmit... (Nagyon az ismerkedés elején tartunk, szinte még kezdeményezési fázisban, gyakran egyszerűen nem merek odamenni hozzá beszélgetni... :( ).


Kedves 3-as nagyon kedves vagy, köszönöm! Talán a szívem kinyitná a szeretet, ha nyálasan is hangzik.


Elnézést, ha hosszúra sikeredett...

2019. nov. 20. 18:42
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te szereted az áldozat szerepet itt van a kutya elásva 26f
2019. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Haat mondanam hogy engem nem uldoznel el :) de biztos kapsz meg ilyent :p
2019. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként mondom: az hogy szép egy nő,i az egy dolog. De nem jó szurkálni egy fadarabot, főleg ha még úgy kell a bugyit is leimádkozni róla. A mosolygás, őszinte nevezés, bújás 1000x többet ér.
2019. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek bejönnek az ilyen csajok, de akkor is nyitni kell az emberek felé és próbálkozni, enélkül nem megy.
2019. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!