Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos Budapesten ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos Budapesten ha egy férfinek nincs autója, háza, lakása 32 évesen?

Figyelt kérdés
És nem is lesz neki később sem mert 200 nettót keres és a szüleivel él. Minden pénzt haza ad! Ezért sose fog tud gyűjteni se.
2019. nov. 23. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs neki akkor nem fontos. Akkor fontos ha van neki.
2019. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
És hogyan képzelsz el egy párkapcsolatot hosszú távon? A nőt a szüleidhez költöztetnéd, vagy te akarsz a nőhöz beköltözni?
2019. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Közösen felvenni egy lakáshitelt.


De ez szép álom egy olyan anyagias világban ahol az első randin szóbakerül a pénz... aztán ugyse folytatás nem lesz ha a férfinek nincs pénze.

2019. nov. 23. 14:31
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Ez így van ahogy írod. Nincs se lakásod,se pénzed....manapság ez nem túl jó pedigré....
2019. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire megy el 200 nettó? A szüleid nem keresnek? Nem kapnak nyugdíjat? Én nem szívesen vennék fel hitelt, viszont spórolt pénzem elég sok van, ha a másik félnek írás lenne, nem ad nulláról indulna, úgy esélyes, de így....:\
2019. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyilván egyeseknek ez állati fontos, de az szóba jöhet nálad akinek ez az összvissz értékrendje? :D


Egyébként Budapesten nem életbevágó az autó, én nekem is csak azóta kell mióta kiköltöztem.

Majd akkor "kell" ha gyerek lesz. De az még ráér. ;)

Ha azért nincs saját lakásod, mert a szüleidet támogatod ez egy nemes gesztus. Ha valaki ezt gáznak tartja akkor az potom hülye és megint azt kérdezem nálad az ilyen szóba jöhet? Mert azért álljunk már meg egy pillanatra. Nem te vagy a préda akit kiválogatnak jó lesz vagy sem, azért te is nyugodtan válogathatsz. Olyat, aki megegyezik a TE értékrendeddel.

Nyilván te sem állsz le olyannal ha józanul nézzük a dolgot, akinek csak az számít mid van, de hogy te kivagy azt leszarja. Nemigaz? ;)

2019. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gyűjt,hogyan lenne pénz hitelre (önerőre)? Ha mindent hazaad, hogyan fizetné a törlesztőt?

Odaköltözteti a barátnőjét majd feleségét a szülői lakásba, és oda születik a gyerek is? Ha elmegy a fizetése a szüleire, miből fog megszületni majd felnevelődni a gyerek? És addig, amíg nincs gyerek, addig pl hogyan védekeztek? Hogyan randiztok? Hol szexeltek?

2019. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy megtakarítás nélkül nem adnak lakáshitelt? Nekem volt megtakarításom, amikor felvettem a hitelt, nem várom el, hogy egy férfinak lakása legyen, de megtakarítása legyen, nekem is mindig volt, már akkor is, amikor zsebpénzt kaptam, nem tapsoltam el az egészet. Volt 200 nettónál kevesebb jövedelmem is az elmúlt 5-10 éven belül, mégis tudtam spórolni.
2019. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon a példa kedvéért, ha akarsz venni egy 20 milliós lakást, ahhoz is le kell tenni 4 millió forintot az asztalra, hogy kapj hitelt. Az honnan lesz meg?
2019. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, mid nincs, de amúgy mid van? Mi az, ami vonzóvá tesz másokkal szemben?
2019. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!