Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sokak szerint jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokak szerint jóképű férfi vagyok, kedves és intelligens, de lusta vagyok ismerkedni, honnan lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Azon is néha elgondolkozom, hogy minek egyáltalán barátnő. Persze picit rossz egyedül, de eddig sokkal többet vett el tőlem az összes kapcsolatom, mint amennyit kaptam volna..

Igazából ezért is vagyok lusta ismerkedni, meguntam. Folyton ugyan azok a körök és rettentő unalmas és a vége úgyis az lesz, hogy lelkileg kihasználnak.


2019. nov. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha úgy állsz hozzá, hogy egy kapcsolattól nem kapsz semmit, sőt, tőled vesz el a nő, akkor ne akarj magad mellé senkit.

30N

2019. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel, nem leszel lusta, ne félj. Addig minek erőltetni? Csak kiégeted magad.
2019. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán mert nem vagy jóképű.Ez nem egy fogalom, hanem azt jelenti, hogy kinek mi az esete. Ha te odamész 20 olyan nőhöz, akinek nem vagy az esete, akkor nem lesz párod. Figyelni kell a jeleket, ha egy nőt leszólítasz, és nem hajt el, mosolxog rád, akkor van esélyed. És próbálolkozni kell.
2019. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebay
2019. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ülj ki a ház elé, és osztogasd post it cetliken a telefonszámodat. Arra talán nem vagy lusta.
2019. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell csak egyéjszakás.
2019. nov. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!