Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon, Instagramon gàz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon, Instagramon gàz ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak neten van lehetosegem ismerkedni,nincsenek barataim
2019. nov. 25. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írj valamit magadról
2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én kifejezetten gyűlölöm, ha valami random idegen ott piszkál privát üzenetekkel meg kurolajkokkal, mert látta a profilom és felállt rá. Ha vmi ismerkedős csopiban vagy, akkor oké, de random embereket zargatni szánalmas. A Tindert is csak azért szerettem, mert ott csak az szólhatott hozzám, akit jobbra húztam és nem kellett kínos lekoptatóleveleken agyalni
2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Tudod, arra vannak kifejezetten a társkereső oldalak.

A fosbuk, instafasság meg a gyk nem társkereső.

2019. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tinder ,badoo se kulonb a facebooknal,instagramnal szerintem
2019. nov. 25. 16:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Némi adatot azért közölhetnél magadról
2019. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát még mindig másabb egy kifejezetten társkereső oldalon kapni egy levelet, mintha egy tök random ember ráír egy csajra, hogy kikezdene vele. Creepy lehet.
2019. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
De, pont annyival különb, hogy csak az írhat, aki tetszik
2019. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy! Nagyon is!"


De gáz, igen. Fészbúkon aki nem az ismerősöd annál nem sok esélyed lesz.


Instagram pedig még mindig a műanyag emberek műanyag világa, abba "születni kell".

2019. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
face-en gáz ismerkedni, ott csak igazi ismerősök vannak zömmel, akikkel tényleg többet beszéltél 3 mondatnál. Instán ismerkedni viszont tényleg nem gáz!
2019. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszolnak, pedig sokszor még közös ismerős is van, és ő mondja, hogy próbálkozzak a csajnál mert nincs senkije. És egy láttamozás nem sok, annyi sincs sokszor....
2019. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!