Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder most ingyenes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder most ingyenes vagy sem? Miért kéri a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék regisztrálni Tinderre, csak kipróbálni, de kéri a telefonszámom. Gondolom csak SMS-t akar küldeni, amivel megerősítem, hogy tényleg én jelentkeztem be (és majd be kell írnom vhova a kódot, amit SMS-ben kaptam), illetve biztonsági okokból. Így van és nem kezd vele semmi mást, ugye? Illetve az lenne még a kérdésem, hogy bármikor törölhetem a profilom?


Előre is köszönöm a választ! :)



2019. nov. 29. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ingyen van, smsben kapsz kódot, ha nő vagy elfognak arasztani a pasik és sosem kell előfizetned, ha férfi vagy elő kell fizetned, hogy többet likeolhass és legyen esélyed, hogy valaki visszalikeol.Èn nő vagyok, próbàltam már, hiába jöttek a jelentkezôt az egèsz olyan nehéz, külső alapján nagyon mellè lehet lőni, rendesen szorongató érzés az egész.Volt pár kínos randim is, és akivel végül összejöttem egy abszolút hiba volt.Nem ajánlom, a nők nyilván nem akarnak egyből talàlkozni, ( èn sem akartam) de a sok írogatás meg nem visz közelebb a valósághoz, hiszen ez egy “verseny”.
2019. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok :Nem èl vissza az adataiddal, és törölhető.
2019. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod! :) Még annyi, hogy nem tudod azt miért írja, hogy "Üzenet- és adatküldési díjak lehetnek érvényben. Az ellenőrzött telefonszám használható a bejelentkezéshez."?


Nagyon sajnálom, hogy neked nem jött össze és hogy rossz élményeid voltak :( de szurkolok neked, hogy megtaláld az Igazit! :)

2019. nov. 29. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzal ne foglalkozz igen lehetnek plusz költségek, de az magától nem, csak ha előfizetsz a plusz szolgàltatásokra az alkalmazáson belül, ami nem kötelező.


Köszi most szuperül vagyok egyedül, nem vèletlen nem vagyok fent a tinderen

Neked is sok szerencsét! :)

2019. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak én érzem azt, hogy neked van párkapcsolatod, és teljesen titokban akarsz regisztrálni a tinderre úgy, hogy semmiképp ne maradjon nyoma?!
2019. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó én erre nem gondoltam amikor segítettem🤭Nos kérdező?
2019. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4-es örülök, ha jól vagy és köszönöm a válaszaid :)


#5-ös azt jól érzed, hogy titokban, de nem, nincs párkapcsolatom, ha lenne nem csinálnék ilyet. Csak azért akarok "titokban", mert csak ki akartam próbálni erre a hétvégére, aztán töröltem is volna, ennyi a nagy titok :D

2019. nov. 29. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!